Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СТУДЕНТИ  ПНТУ ІМ. Ю.КОНДРАТЮКА
102

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СТУДЕНТИ ПНТУ ІМ. Ю.КОНДРАТЮКА

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відзначили Всесвітній День поезії. Традиційно, вже протягом двадцяти років, напередодні свята, всі охочі до рим збираються на відкритому засіданні літературної студії "Слово", -розповідає Надія Кочерга, завідувач кафедри українознавства, культури та документознавства. А віднедавна в навчальному закладі відкрито гуманітарний факультет, тому когорта поетів технічного університету помітно зросла.
 Надія Кочерга, зав. кафедри українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка
"В нашому технічному навчальному закладі вже 2 роки працює гуманітарний факультет, який має на меті гуманізувати технічний зміст, олюднити процес навчання.
Нам тим більше приємно відзначати Всесвітній День поезії ще й з нагоди ювілею Ліни Костенко, яка написала безліч проникливих і яскравих віршів, на яких повинна виховуватися наша молодь."

2015-ий рік на Полтавщині оголошено роком українського поета Василя Симоненка. Учасникам літературної студії "Слово" вдалося знайти запис голоса митця-шістдесятника, який вони увімкнули на засіданні. Крім того, студенти декламували вірші поета та власні твори.
 Сергій Бойко, студент гуманітарного факультету ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка
"Я спробував писати вірші недавно, якраз тоді, коли дізнався про цей захід. Як правило, вони в мене на злободенні теми. Чимось схожу на Василя Симоненка."

Щодвароки Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка друкує поетичні збірки віршів студентів та викладачів. Цьогорічне видання юні митці слова присвятили ювілею Василя Симоненка та 85-річчю навчального закладу.