Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели семінар на тему децентралізації фінансової системи.
79

У Полтаві провели семінар на тему децентралізації фінансової системи.

Фахівці в питаннях місцевого самоврядування з Полтави, Кременчуцького, Гадяцького та ЛубЕнського районів провели семінар децентралізація фінансової ситеми, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування в режимі скайп зв’язку.
Директор Полтавського обласного центру Наталія Осипенко говорить,- заняття такого типу постійно включають до розкладу. Для обговорення обрали спеціалістів, яких тема семінару торкається безпосередньо.

 Наталія Осипенко, директор Полтавського обласного центру
«В студіях районних сидять посадові особи місцевого самоврядування, голови сільські, селищні і працівники апарату виконавчого і державні службовці районних державних адміністрацій»

Голова обласної ради Петро Ворона стверджує,- адміністративно-територіальний устрій потребує докорінних змін. Потрібно вдосконалювати місцеве самоврядування.

Петро Ворона, голова обласної ради
«Адміністративно-територіальний устрій давно устарів.Адміністративно-територіальний устрій потребує не просто косметичного ремонту, а докорінних змін, що влада була місцева ефективніша і зміна а.-т. устрою через поліпшення роботи місцевого самоврядування вимога часу. Якщо ми сьогодні матимем неефективну владу, неспроможне місцеве самоврядування, яке не в змозі буде надавати людям послуги».

Олександр Черчатий, начальник управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області зазначає,- представникам органів влади потрібно більше проводити таких зустрічей.

 Олександр Черчатий, начальник управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області
«Звичайно, часові рамки дуже сжаті, запитань у населення дуже багато, боязні в тому плані чим закінчиться ці реформи в першу чергу, територіальні громади для населення, для того їх власне кажучи перспективі підпадає ліквадацію і таке інше»

Семінари такого типу дають можливість спілкуватися з громадськістю. Мешканці сіл та селищ повинні знати, які зміни відбуваються у їх районах чи області,- вважає голова обласної ради.

 Петро Ворона, голова обласної ради
«Людям треба пояснити за довідками буде їздити староста, вам не прийдеться. Ті послуги, які були в селі вони залишаться. Єдине, що збільшиться кількість коштів надання адміністративних послуг, який був в районі тепер буде в громаді. Те, щоб люди це почули».

Олександр Черчатий, начальник управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області говорить,- органам влади слід довести інформацію про зміст реформи якомога більшому колу людей. В першу чергу, посадовим особам, бо від їх роботи залежать результати цієї реформи.