Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Директори шкіл Полтавського району підбили підсумки навчального року
83

Директори шкіл Полтавського району підбили підсумки навчального року

Підсумки навчального року підбили на засіданні розширеної колегії відділу освіти Полтавської райдержадміністрації. Район здобув перше місце серед неміських районів області на захисті наукових робіт Малої Академії Наук. Свої знання школярі гарно продемонстрували і на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, здобувши півсотні нагород, -розповіли на засіданні колегії.
 Ольга Сень, начальник відділу освіти Полтавської РДА, відмінник освіти України
"Цього року зріс і кількісний, і якісний склад -дипломи вищих рівнів діти здобули./
"Учениця Розсошенської гімназії здобула призове місце на Всеукраїнському етапі МАН і має право позаконкурсно вступати до вищих навчальних закладів."

Ще двое школярів здобули максимальну кількість балів із української мови на зовнішньому незалежному оцінюванні, -продовжує Ольга Сень. Це також дає переваги при вступі до вишу. Під час засідання, директорам шкіл презентували книгу про нашого земляка -скульптора, художника і поета Михайла Гаврилка.
Людмила Кучеренко, президент Полтавського обласного медіа-клубу
"Там зібрані його репродукції робіт, хоча їх залишилося дуже мало, оскільки у 1956 році був виданий циркуляр про знищення робіт Михайла Гаврилка."

Невирішеною залишається проблема малокомплектних шкіл -тих закладів освіти, у яких навчається від 5 до 17 учнів, -наголосили на засіданні колегії. Утримання одного школяра тут коштує від 22-х до 29-ти тисяч гривень на рік. Звичайна школа витрачає до 9 тисяч гривень.