Програма «Життя міста»

У розділі: 11939 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
42

ПОЛТАВА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міська влада привітала полтавську малечу з Днем захисту дітей. У центральному парку міста за ініціативи міського голови Олександра Мамая для дітлахів підготували масштабне свято. Окрім концерту, який організували творчі колективи міста, для полтавців підготували безліч цікавих та пізнавальних майстер-класів.

Світлана Луценко, педагог-організатор клубу «Вогник»
"Квілінг присутній, виготовляємо квітки. З паперу, тканини. Маки робимо на наступний рік на 9 травня. Нехай люди навчаються у нас і самі виготовляють."

Тетяна, педагог
"Ось у нас такі віночки будуть гарні. Це аплікація з паперу, насіння, аплікації з різних виявах."

Присутніх порадували своїми виступами юні полтавські спортсмени – боксери, футболісти, тхеквондисти. А обласний центр собаківництва організував експозицію собак, яка викликала жвавий інтерес у малечі.

Галина Мухіна, керівник Полтавського обласного центру собаківництва Кінологічної спілки України
"Активно дети проявляют интерес к собакам… Чтобы дети могли познакомится с нашими питомцами, узнать о разных породах. Общение с собаками вырабатывает у детей любовь, терпение."

Також діти могли взяти участь у захоплюючих конкурсах та змаганнях, на кшталт велоперегонів.

Зі своїми дітьми та онуками був на святі і мер міста Олександр Мамай. Він відвідав усі майстер-класи, приділив увагу колективам, що були задіяні в заході, та зі сцени привітав місто з головним дитячим святом року. Очільник Полтави підкреслює: захищати юне покоління – обов’язок усієї громади.

Олександр Мамай, міський голова Полтави
"Сьогодні наш обов’язок – разом з батьками, вчителями захистити від негараздів, які тривають в нашій країні, місті. Я впевнений, що коли вони виростуть, вони захистять нас."

Полтавці, як маленькі, так і дорослі, від свята у захваті.
Загалом свято відвідало близько 2 з половиною тисяч дітей. Святкування тривало протягом дня.