Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
ВЕСЕЛИЙ ВІДПОЧИНОК  ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МАЛЕЧІ ПРОВЕЛИ В ТРЦ "КОНКОРД"
131

ВЕСЕЛИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МАЛЕЧІ ПРОВЕЛИ В ТРЦ "КОНКОРД"

Змістовний, веселий та пізнавальний відпочинок організував для полтавської малечі торгівельно-розважальний центр «Конкорд». На честь Дня захисту дітей колектив закладу порадував відвідувачів розвагами, конкурсами та майстер-класами. Бажаючі могли побувати всередині велетенської мильної бульбашки, а також намалювати собі будь-яке зображення, використовуючи аквагрим.

Юлія, майстер з аквагриму
"Рисуем то, что поднимает настроение: цветы, солнце, животных, Украину."

Відпочивали дітлахи активно. З найменшими гостями ТРЦ «Конкорд» гралися аніматори та ростові ляльки, старші діти брали участь у захоплюючих квестах.

Женя
"Нам давали завдання, ми бігали, починаючи з 4 поверху, шукали числа, щоб складати слова, і це відгадки для загадки були. "

Валерія та Іра
"Цікаво, багато дітей, хороша задумка."

Не обійшлося і без солодких сюрпризів. Малюки куштували морозиво та брали участь у майстер-класі з розпису солодощів.

Станіслав, шеф-повар сімейного кафе «Білий кролик»
"У нас мастер-класс по расписанию пряников королевской глазурью."

На маленьких кіноманів та їхніх батьків чекав сюрприз - знижка на білети в «Конкорд-Кіно» на анімаційний фільм «Вартові місяця» плюс святкові знижки та пропозиції у Кінобарі. Для присутніх виступали юні майстри бойових мистецтв та танцюристи. Окрім цього, на другому поверсі торгівельно-розважального центру відкрилася виставка малюнків пацієнтів ОНКО-відділення міської дитячої лікарні.

Наталія Ананевич, менеджер відділу маркетингу ТРЦ «Конкорд»
"Они хотели порадовать не только себя, но и показать, как они хотят жить. Детство - это непередаваемые ощущения, хочется, чтобы они длились вечно."

Свято вподобали і дітлахи, і дорослі.

Анастасія, начальник відділу маркетингу ТРЦ «Конкорд»
"Хочется отметить, что организацией данного праздника занимался каждый член коллектива ТРЦ «Конкорд». Мы рады, что смогли детям подарить этот празник. "

У торгівельно-розважальному центрі «Конкорд» обіцяють продовжити радувати відвідувачів яскравими та незабутніми дійствами.