Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
ПРО СВОБОДУ СЛОВА ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ,ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ
61

ПРО СВОБОДУ СЛОВА ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ,ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ

15 хвилин для виступу на кожній сесії обласної ради відтепер матимуть представники громадських об'єднань, -попередили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Таке рішення - спільне напрацювання цієї постійної комісії та активістів.
 Микола Перепелиця, заст. голови постійної комісії ОР з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної
"Активність цих представників громадськості була досить висока і конструктивна. І це дозволило депутатам, разом із ними, випрацювати такий проект, який досить продуктивний в плані організації роботи сесії."

Говорили на засіданні й про свободу слова на Полтавщині. В нашому регіоні функціонує 68 телерадіокомпаній. Із них -12 ефірних та кабельних, 1 державна, 7 приватних та 3 комунальних. Члени комісії запевняють -на Полтавщині жодних перешкоджань журналістській діяльності не існує.
 Юрій Варченко, І заст. директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
"Органи виконавчої влади намагаються забезпечити діяльність тих структур, які покликані донести інформацію до населення, зробити цю інформацію загальнодоступною і щоб кожен, хто хоче отримати інформацію, донести інформацію, мав можливість це зробити."

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю продовжуватиме моніторинг роботи органів виконавчої влади, щодо реагування на критику засобів масової інформації та громадськості, забезпечить проведення семінарів-нарад із редакторами та керівниками ЗМІ з питань взаємодії органів влади та місцевого самоврядування, -підсумували на засіданні.