Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
СТУДЕНТИ ПНТУ ЗІБРАЛИ ФЛЕШМОБ  В ПІДТРИМКУ СВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
85

СТУДЕНТИ ПНТУ ЗІБРАЛИ ФЛЕШМОБ В ПІДТРИМКУ СВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Близько п»яти сотень студентів зібралися на флешмобі в підтримку свого ВУЗу. «Я люблю ПолтНТУ» - стверджують захисники навчального закладу. Підтримати університетських товаришів завітав і колишній випускник, нині відомий реп-виконавець Артем Лоїк.
Серед присутніх - і багато судентів -іноземців, вони стверджують - навчання в університеті приносить їм величезне задоволення, завдяки якому вони полюбили Україну.
Жасінта , студентка ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Мне очень нравиться страна, університет хороший, у меня много друзей. "
 это «Я люблю Украину!»
Вадим Назіров , студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
" Мне университет очень нравится, я здесь учусь 2 года. Ко мне хорошо относятся учителя. Я бы хотел, чтобы с Азербайджана ребята тоже здесь учились. "
Софіен Закхама , студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
" Учиться не трудно, преподаватели помогают, если что переводять на руський, английский тоже.
Я играю в футбол за факультет менеджмента , мне очень нравиться, на чемпионате.
У нас очень хорошая команда. "

Дійством студенти вирішили гуртом продемонструвати , що вони єдині !

Костянтин Репало , голова студентського самоврядування ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Зараз дуже важко студентам. Наш університет переживає дуже важкий період, але ми вистоїмо. І ми хочемо проявити любов до свого ВУЗу. "

Анжеліка Сільнича , студентка ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Хочу, чтобы нам дали спокойно доучиться в этом университете, ведь мы поступали в самый престижный університет в Полтаве и хотим получить диплом именно этого университета потому, что мы его любим и гордимся тем, что здесь учимся. "

Володимир Оніщенко , ректор Полтавського національного технічного університету говорить - пишається патріотизмом своїх підопічних та відзначає подібні заходи -ініціатива винятково студентського самоврядування.

Володимир Оніщенко , ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Це виключно студентська ініціатива.
 підняти настрій нашим студентам і влаштувати такий флешмоб. Це дуже добре, що вони патріотично налаштовані як до свого навчального закладу, так і в цілому, адже наш університет має статус національного і готує кадри для нашої держави, які в майбутньому будуть розбудовувати нашу економіку, промисловість, працювати майже в усіх галузях народного господарства і забезпечувати динамічний розвиток нашої найкращої держави у світі України! "

По завершенню дійства університетська родина зібралась гуртом, щоб сфотографуватися на пам"ять.