Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
З 1 ЛИПНЯ ПИВО СТАНЕ  АЛКОГОЛЬНИМ НАПОЄМ
86

З 1 ЛИПНЯ ПИВО СТАНЕ АЛКОГОЛЬНИМ НАПОЄМ

Незабаром пиво офіційно стане не слабоалкогольним, а алкогольним напоєм. Відповідні зміни до Податкового кодексу України набудуть чинності з 1 липня 2015 року.
"Абсолютно правильно. Це алкоголь такий же, як і горілка. Однозначно правильно."

"Треба ділитися із государством. І те, що ліцензія буде коштувати якісь кошщти. Зараз важкий час. Треба допомагати государству."

"Добре ставлюся. Менше буде молодь пити пиво, менше алкоголізму."
"Правильно сделали. Это алкогольный напиток и дети им очень часто увлекаются."

Торговельна площа для продажу алкоголю повинна бути не меншою, ніж 20 квадратних метрів. Власники торгових точок, які, зокрема, реалізують і пиво, повинні користуватися реєстраторами розрахункових операцій -касовими апаратами. Імпорт, експорт та продаж цього напою підлягає ліцензуванню на загальних підставах. Ліцензія видається на рік.
 Дар'я Шляхова, головний держ. інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м. Полтаві
"Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 на кожний окремий, зазначений в ліцензії контрольно-касовий апарат, що знаходиться в місці торгівлі. А на території сіл і селищ, за винятком тих, що згнаходяться на території міст, -500 грн. на кожен окремий кка, що знаходиться у місці торгівлі."

Продаж алкогольних напоїв, в тому числі й пива на розлив для споживання на місці, дозволяється тільки в закладах громадського харчування, -розповідає Дар'я Шляхова, -такі суб'єкти господарювання повинні мати відповідний статус.