Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У ЛЕНІНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ СПРАВА ЕКС-ЗАСТУПНИКА МЕРА ПОЛТАВИ ДМИТРА ТРИХНІ
128

У ЛЕНІНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ СПРАВА ЕКС-ЗАСТУПНИКА МЕРА ПОЛТАВИ ДМИТРА ТРИХНІ

Ленінський районний суд дозволив внести заставу за екс-заступника мера Полтави Дмитра Трихню. Його підозрюють у посередництві у передачі хабаря міським головою судді Ларисі Гольник, яка вела справу Олександра Мамая. Запобіжний захід для пана Трихні затвердили на рівні 40 неоподатковуваних мінімумів. Це 48 тисяч гривень. Про рішення суду наші кореспонденти дізналися від слухачів процесу, адже нашій знімальній групі під час засідання вести зйомку заборонили.

Єлизавета Парахіна, суддя Ленінського районного суду
"З огляду на те, що чинним законодавством передбачена таємниця слідства, при розгляді клопотання щодо запобіжного заходу суд розглядає докази на підтвердження винності Трихні, які є конфіденційними. Суд вважає обґрунтованими заперечення проти фіксування на відео ходу судового засідання. "

За ходом процесу стежить депутат міської ради Олександр Шамота. За його словами, те, що судять одного з фігурантів такої резонансної справи - вже добре. Але головна діюча особа історії поки що залишається в тіні, додає народний обранець.

Олександр Шамота, депутат міської ради
"Основним фігурантом справи є міський голова Мамай, якому, я сподіваюся, найближчим часом теж буде повідомлено про підозру і справу передано до суду для обрання запобіжного заходу. "

Натомість пан Шамота відзначає активну роботу представників Феміди.

Олександр Шамота, депутат міської ради
"Я вдячний судам, які почали змінюватися після Майдану, і ми це зараз бачимо. "

Погоджується з депутатом Полтавської міської ради і Сергій Каплін. Нардеп говорить: нарешті дочекалися змін.

Сергій Каплін, народний депутат України
"Подіяв мій ультиматум до прокурора і силових органів міста та області. Я і надалі разом зі своєю командою будемо захищати простих людей від корупції, від свавілля. Ми будемо випалювати корупцію каленим залізом з нашого міста. "

Заставу у 40 неоподатковуваних мінімумів за Дмитра Трихню мають внести протягом 5 днів після прийняття рішення. Якщо цього не станеться, суд має право застосувати інший запобіжний захід - взяття під варту.