Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВЦЯМ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТ "РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ"
164

ПОЛТАВЦЯМ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТ "РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ"

У Полтаві презентували проект “Реформа ВІЛ-послуг у дії». За словами Марини Мурашової , координатора діяльності цього проекту його мета - надання підтримки Уряду України на національному та регіональному рівнях для зміцнення системи охорони здоров’я України та забезпечення сталого надання послуг з профілактики ВІЛ, лікування та догляду основним групам населення з найвищим ризиком ураження ВІЛ/СНІДом.

Марина Мурашова , координатор діяльності проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії»
" Проэкт реализируется компанией «Дэлойт», финансируется международным агенством США, рассчитан на 5 лет - начали в 2013 и планируем проработать до 2018 в нескольких пилотных регионах. На данный момент мы работаем в Полтавской, Львовской областях. "

А також проект планують запроваджувати в Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Київській та Херсонській областях. Юрій Курилко , заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА зазначив - Полтава - найуспішніша область в боротьбі з цією хворобою.

Юрій Курилко , заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
" Один з єдиних регіонів - Полтавська область, де ми зуміли стабілізувати інфекційний ріст даного захворювання..  Ми зуміли це зробити завдяки нашій роботі з проектами, роботі фахівців і роботі з громадськими організаціями. "

Експерти зазначають - новації, передбачені закордонними партнерами, допоможуть підтримувати стабільну ситуацію з епідемією в регіоні та вдосконалять методи лікування й профілактики в майбутньому.

Оксана Даниленко , головний лікар Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом
" Зокрема гендерних підходів, коли нас навчили розуміти не тільки, що є чоловіки і жінки, і в кількісному відношенні вони є інфікованими, а тим, що у них є різні проблеми і їх треба враховувати."

Сергій Жук, заступник виконавчого директора благодійної організації «Світло надії» наголосив на необхідності прийняття цієї програми обласною радою.

Сергій Жук, заступник виконавчого директора БО «Світло надії»
"З цього приводу в нас дуже велике прохання до депутатів обласної ради: на сесії прийняти цю програму в тому вигляді, в якому вона є. "

Він додає - реформа дасть можливість Україні поступово відмовитись від фінансування коштів міжнародних донорів і перейти на власні ресурси: обласних, місцевих та районних бюджетів.