Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
ГО "ІНСТИТУТ АНАЛІТИКИ ТА АДВОКАЦІЇ" ДОСЛІДИЛИ 14 МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛТАВЩИНИ
94

ГО "ІНСТИТУТ АНАЛІТИКИ ТА АДВОКАЦІЇ" ДОСЛІДИЛИ 14 МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛТАВЩИНИ

Держзакупівлі та відповідні комітети конкурсних торгів 14-ох закладів охорони здоров'я дослідили представники громадської організації "Інститут аналітики та адвокації". Результати моніторингу вони представили на брифінгу.
Юрій Ромашко, заступник виконавчого директора ГО "Інститут аналітики та адвокації"
"По міським це були 1, 2, 3, 4, 5 клінічні лікарні, дитяча міська клінічна лікарня. У кожній із цих лікарень є певні порушення. Точно так і по обласним. Ми не можемо сказати, що ці порушення вплинули на об'єктивність процедури, але вони є."

Досліджувати держзакупівлі активістам не заважали ні посадовці, ні медики, -розповідають вони. Загалом, спеціалісти "Інституту аналітики та адвокації" не зафіксували жодної корупційної складової. Порушення були тільки в організаційних моментах, -переконує аналітик Поліна Завадська. Наприклад, засідання комітету конкурсних комісій відбувалися не в тих приміщеннях, в яких анонсувалися ці зустрічі.
Поліна Завадська, аналітик та юрист ГО "Інститут аналітики та адвокації"
"з 14 закладів, які ми досліджували, 4 заклади до них взагалі не було жодних претензій.
9 закладів в них були певні якісь незначні порушення, які не вплинули на результат безпосередніх торгів. І лише 1 заклад охорони здоров'я нас розчарував."

Повний звіт моніторингу процесу здійснення державних закупівель спеціалісти оприлюднили в мережі Інтернет, аби кожен міг ознайомитися із ним.