Програма «Життя міста»

У розділі: 14371 відео | АрхівRSS
Куди з кранів полтавців дівалася гаряча вода?
59

Куди з кранів полтавців дівалася гаряча вода?

До офісу «Полтавагазу» під’їжджає пересувна громадська приймальня Сергія Капліна. У команди народного депутата лише одне питання до керівництва підприємства: куди з кранів полтавців дівалася гаряча вода? На прохідній їм заявляють: керівника на місці немає - він у відрядженні.

Олександр Шамота, помічник народного депутата України Сергія Капліна, депутат Полтавської міської ради
"Зараз немає керівника, він десь знаходиться, чекаємо на першого заступника, щоб він вийшов і пояснив, коли в полтавських оселях буде гаряча вода."

Нарешті до представників приймальні та журналістів виходить перший заступник голови правління товариства Сергій Мокрий. Він говорить: вони отримали офіційне доручення від НАК «Нафтогаз України» негайно відключити обласне підприємство «Полтаватеплоенерго» від блакитного палива, інакше втрутяться правоохоронці. А далі - посадових осіб «Полтавагазу» можуть притягнути до відповідальності.

Сергій Мокрий, перший заступник голови правління ПАТ «Полтавагаз»
"Немає можливості у НАК кредитувати зазом споживача. НАК дав доручення не постачати газ тепловикам, адже немає ресурсу і є борги. "

Помічник Сергія Капліна, депутат міської ради Олександр Шамота намагається з’ясувати, що зробила для вирішення проблеми полтавська мерія.


_О. Шамота: Місто Полтава повинна брати участь, міська влада. Чи зверталися вони до вас, щоб вирішити питання?
_С. Мокрий: Я - заступник, голова правління у відрядженні в НКРЕ. Я не можу сказати чи зверталися до нього. До мене особисто не зверталися.

У «Полтавагазі» зазначають: полтавська обласна влада та «Теплоенерго» готові до компромісу з «Нафтогазом», тож є надії, що найближчим часом полтавці знову будуть з гарячою водою. Пришвидшити цей процес обіцяють у команді нардепа Сергія Капліна.

Олександр Шамота, помічник народного депутата України Сергія Капліна, депутат Полтавської міської ради
"Найближчим часом ми організуємо зустріч з НАК «Нафтогазом» завдяки депутату Сергію Капліну з питанням: що і як потрібно зробити, щоб в оселях полтавців з’явилася гаряча вода."

Сергій Каплін, народний депутат України
"Я сьогодні говорив з керівництвом "Нафтогазу" і поставив їм ультиматим: ми будемо боротися за поновлення гарячого водопостачання, я готовий вдатися до найрадикальніших кроків, аж до встановлення наметів і пікетування "Нафтогазу" у безстроковому режимі. Я не бачу підстав для того, щоб відібрати у людей гарячу воду."

Нагадаємо, гаряче водопостачання в Полтаві припинилося 10 червня. Завдяки акції команди Сергія Капліна 11 червня в окремих районах міста постачання води відновили.