Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
56

ПОЛТАВСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

8 червня у Васильківському районі Київської області сталася пожежа на нафтобазі, є постраждалі та загиблі. Надзвичайна ситуація трапилася через спалах 17 резервуарів з паливом. На ліквідацію надзвичайної події до Київської області 9 червня вирушив зведений загін рятувальників Полтавщини - 29 фахівців Пирятинського, Гребінківського, Лубенського, Хорольського районів та Полтави. Жертвою подібної надзвичайної ситуації кожен, -говорять рятувальники. Бо, наприклад, на території багатьох населених пунктів розташовані автозаправні станції.

 Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУДСНС Полтавської області
 «Якщо це задимлене приміщення, то бажано перекрити органи дихання, ніс, якоюсь вологою тканиною і якщо дуже задимлене приміщення, то або поповзом пересуватися або пригнувшись»
«Є потерпілі, окрім вас, бажано надати їй допомогу. Покличте її, якщо на людині загорівся одяг, то допоможіть або зняти з нього одяг або накрити його якимсь простирадлом для того, щоб збити вогонь»

Рятувальники наголошують,- варто звертати увагу на траєкторію руху вогнища. В жодному випадку не спостерігати за надзвичайною подією, а евакуюватися у безпечне місце.

 Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУДСНС Полтавської області
«Після вибуху, якщо вже стався вибух тоді вже здійснювати обережно, але швидко із цієї будівлі евакуацію. Ну і звісно, якщо ж поряд є люди, яким потрібна допомога першу медичну допомогу»

Існує безліч причин, які провокують пожежу на АЗС. Наприклад, порушення правил пожежної безпеки або природні стихії, такі як блискавка.

 Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУДСНС Полтавської області
«Років 7 тому у нас були вибухи на АЗС ми виїжджали у Полтавський район, там була причина несправність автомобіля. Людина заправляла автомобіль, газова установка там стояла саме технічна несправність була стався вибух»

Взагалі по області працюють близько півтори тисячі потенційно небезпечних обєктів- повідомили нам в Управлінні з питань надзвичайних йоблдержаадміністрації. Безпеку на них постійно контролюють, проводять навчання та командно штабні тренування, щоб уникнути надзвичайних подій.