Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Представники Полтавської міської партійної організації «Партія простих людей С. Капліна» висунула кандидатом на посаду мера О.Шамоту
115

Представники Полтавської міської партійної організації «Партія простих людей С. Капліна» висунула кандидатом на посаду мера О.Шамоту

Конференція Полтавського міського осередку «Партії простих людей Сергія Капліна» висунула кандидатів у депутати міськради та на посаду міського голови. За мерське крісло позмагається голова міської організації партії, депутат міської ради Олександр Шамота. Пан Олександр подякував однопартійцям за довіру і наголосив на тому, що попереду усіх чекає складний шлях, який потрібно пройти.

Олександр Шамота, голова міської партійної організації «Партія простих людей Сергія Капліна»
"Ми йдемо в ради, ми йдемо у владу, щоб брати на себе відповідальність, закочувати рукава, щоб працювати на благо Полтави, на благо тої колиски, яка є політичною колискою партії простих людей."

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін вважає: Олександр Шамота достойний стати мером Полтави, оскільки він єдиний депутат міськради, який під прапором «Партії простих людей» активно і послідовно протистояв режиму мера Мамая.

Сергій Каплін, депутат Верховної ради
"наша партія є лідером рейтингів не тільки у полтаві. А й в області в цілому, ми не сумніваємося у перемолзі наої команди, і тому логічним кроком було висування від нашої політичної сили на цю посаду. О. Шамота протягом к-кох років був єдиним опозиційним до Мамая депутатом і політиком, він очолює ППЛ у м. Полтаві, він фахова людина, мужня, віе разом зі мною змінить це місто, будьте впевнені, коли ви голосуєте за Олександра, ви будете голосувати за команду Каплін-Шамота, я братиму безпосередню у-сть в управ-нні містом "

Також на партійній конференції представники міського осередку «Партії простих людей Сергія Капліна» висунули і кандидатів у депутати до 3-ох районних рад міста Полтави - Октябрської, Ленінської та Київсьської.

Дмитро Хрістов, член політради партійної організації «Партія простих людей Сергія Капліна»
"Для партії, що розпочинає свою д-сть, це хороший старт, ми сподіваємося на перемогу у всіх багатомандатних округах "

Усього, в ради різних рівнів міста Полтави, - кажуть у міському осередку «Партії простих людей Сергія Капліна», - висунуто більше 100 кандидатів. Кожен з них по справжньому розуміє проблеми сьогоднішніх простих людей та знають як навести у нашому місті, області порядок.