Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
«Дивокрай дитячого читання»
128

«Дивокрай дитячого читання»

Програма «Дивокрай дитячого читання» комплексний захід, який за основну мету має ознайомити дітлахів з історією виникнення Міжнародного дня захисту дітей та розповісти про ювіляра Шарля Перро, зазначає Наталія Рисенко завідуюча відділом соціокультурної роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара

Наталія Рисенко, завідуюча відділом соціокультурної роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара
"В этот день ми хотим что бы дети все почувствовали праздник, поняли что у них есть права, прежде всего те возможности которые для них очень важны, а важно для каждого ребёнка что бы он был услышан, что бы он мог проявить себя. "
Основним героєм свята обраний відомий усім персонаж казки Шарля Перро - Кіт у чоботях, саме він і є темою основного заходу, малюнка на асфальті. Окрім цього діток розважали вікторинами та конкурсами, тож сумувати не доведеться нікому

 Наталія Рисенко, завідуюча відділом соціокультурної роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара
"Мы проведём много конкурсов, викторин. Мы послушаем детей, как они читают стихи. Посмотрим мультики, зарубежные и наши. Ну и самый главный элемент, это элемент рисунка, это традиционное такое мероприятие которым и закончиться праздник. "

На завершення свята усі його учасники отримали подарунки та запустили у небо повітряні кульки з бажаннями та постером «Бібліотека для юнацтва - це до книги дружне братство»