Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Житлова тяганина
93

Житлова тяганина

Розпочалася ця історія 2001 року, коли з не обережності жительок однієї з квартир по К. Лібкнехта 62а згорів будинок. Комісія з міської ради визнала його аварійним, а квартиру непридатною для проживання. Як годиться постраждалий Анатолій Галушка зібрав усі документи і став на чергу за житлом.

Анатолій Галушка, колишній мешканець будинку по вул. К. Лібкнехта 62а
"В гор. жил звертався, давали мене манёврений фонд, давали три это Новобазарный, Артема и Военный. Но дело в том что они небыли пригожими для проживания, Из за чего? Из за того что не было санитарных условий, ни туалета, ни воды ничего не было. "

Майже 11 років замість 4-квартирного житлового будинку стояло попелище. Та от на весні 2013 його нарешті знесли, і почали нове будівництво, але що зводять таємниця, адже потрапити туди не реально.

"Не пустили на стройку .Не може отримати відповідь на запитання, що будують на місці його колишнього поменшання й Анатолій Галушка, скаржиться - скрізь куди він не звертався зустрічають або закриті двері або суцільні відмовки.

 Анатолій Галушка, колишній мешканець будинку по вул. К. Лібкнехта 62а
"В 2004 году мы дали запрос о снесении этого дома, нам сказали что не имеют права снести дом пока не расселят всех жильцов . И опять продолжалось. В 2012 году резко снесли этот дом и вот строят этот новый, про меня забыли, меня выписали, меня негде нет. "
Анатолій Галушка втомився в пошуках справедливості оббивати пороги владних структур, каже що про його ситуацію там усі давно знають, але вона чомусь так і стоїть на мертвій точці. 

 Анатолій Галушка, колишній мешканець будинку по вул. К. Лібкнехта 62а
"Это ЖЕК, второе это гор. жил, а третье жилищный отдел, они знают мою ситуацию, несколько раз ходил, узнавал, спрашивал, а чего так получилось не знаю. "
Питання що робити погорільцю залишається відкритим, адже відповіді на нього в прес-службі міської ради нам отримати так і не вдалося. Але ми залишаємо право на коментарі у нашому ефірі представників усіх причетних до цієї справи служб і організацій.