Програма «Життя міста»

У розділі: 13804 відео | АрхівRSS
Полтавський міськвиконком перешкоджає роботі депутатів
95

Полтавський міськвиконком перешкоджає роботі депутатів

Депутат міської ради від "Солідарності" Сергій Чередніченко переконаний -міськвиконком цілеспрямовано перешкоджає роботі народних обранців. Справа в тому, що він звернувся до працівників апарату міської ради по допомогу, щодо написання проекту рішення . Вони, всупереч своїй посадовій інструкції, відмовили йому і направили до керівника Романа Мельника, який, у свою чергу, порадив адресувати звернення міському голові Олександру Мамаю.
Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради, БПП "Солідарність"
"Чітко вказано, що працівники, помічники керівника апарату надають допомогу в написанні проекту рішень, контроль за своєчасною підготовкою документів. Тут все чітко прописано. Але міський голова дав вказівку працівникам апарату блокувати роботу депутатів м.р. Така ж ситуація виникла із Веригою.
-І.О, можна Вас на хвилинку? Прокоментуйте, будь ласка. Ось така реакція керівника по зверненню громадян. Якщо так він реагує на звернення депутатів, уявіть собі, як оці люди реагують на звернення звичайних громадян міста Полтава."

Працівники апарату міської ради коментують ситуацію неохоче. Вкотре переадресовують депутата і знімальну групу на керівника.

"-У Ваших посадових інструкціях чітко прописані функціональні обов'язки.
-Я Вам сказала звернутися до керівника.
-І прокоментуйте, чому Ви мої листи ігноруєте і відправляєте знову?
-Я не ігнорую. Я прийняла лист і віддала його Вам.
-А другі листи?
-Мені не давали."

Врешті-решт, працівникам апарату доведеться виконувати свої обов'язки, -говорить Сергій Чередніченко, -незважаючи на вказівки мера ігнорувати небажаних для нього депутатів.