Програма «Життя міста»

У розділі: 14456 відео | АрхівRSS
У партії простих людей Сергія Капліна підсумували результати місцевих виборів 2015
248

У партії простих людей Сергія Капліна підсумували результати місцевих виборів 2015

Депутати обласної партійної організації «Партії простих людей Сергія Капліна» зібралися, щоб підсумувати результати місцевих виборів 2015. Загалом, каже голова обласного осередку Валерій Прядко, політична сила стала третьою за кількістю депутатів на Полтавщині зайняла 3-є місце. Всього від «Партії простих людей Сергія Капліна» обрали 195 депутатів, 131 - з них стали депутатами районної, міських та обласної ради.

 Валерій Прядко, голова обласної партійної організації «Партія простих людей Сергія Капліна»
"Ми зайшли у всі ради міст, раонного і обласного значення, крім Кременчука, зайшли в 20 райрад, крім Гадяцької, Карлівської, Решетилівської, Семенівської районних рад/ вчора у нас з»явився голова Київської у м. Полтава райради Синягівський Сергій Олександрович "

Олександр Шамота, голова міської партійної організації «Партія простих людей Сергія Капліна», депутат міської ради
"Я впевнений, що це перемога. Я не дивлюсь та 3 чи 4 місце, десь ми зайняли 2 місце в якомусь р-ні, але для молодої партії це результат і велике досягнення "

Перед депутатами, які пройшли до різних рівнів влади від «Партії простих людей», - зазначає партійний лідер Сергій Каплін, - лежить колосальна відповідальність, адже той мандат довіри, який вручили їм прості люди, потрібно виправдати і зробити їх життя простішим і кращим.

Сергій Каплін, Народний депутат України
"Партія - це фронт, тут є дисципліна, порядок, регламент, боротьба. Зпа нами - ціла країна, у людей немає альтернативи, всі кажуть, надія тільки на Сергія"

На партійних зборах також було прийнято рішення розширити склад Ради партії до 13-тьох депутатів. Три перші позиції зайняли Валерій Прядко, Сергій Рекотов та Олександр Шамота.