Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
Поздоровлення представників ЗМІ
94

Поздоровлення представників ЗМІ

Цього року святкування Дня журналіста у Полтаві розпочалося незвично. Напередодні офіційної дати, поздоровити працівників ЗМІ, за допомогою відеоконференції, вирішив Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів та Ольга Семченко, директор Інформаційно-комунікаційного департаменту, адже наприкінці минулого року, податкові служби об’єднали в єдине міністерство і, за їх словами, журналісти чітко висвітлили цю тему.
 Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів
"Дозвольте мені щиро подякувати вам за ваш наполегливий пошук істини та сумлінне висвітлення суспільно-важливих тем. Звісно, Міністерство доходів і зборів, як відомство, особливо приємно бачити, що питання нашої компетенції займають одне із пріоритетних місць серед висвітлюваних вами тем."
Під час відеоконференції, журналісти не лише отримали поздоровлення, а й поспілкувалися із Міністром. Не залишили без уваги полтавську пресу і Володимир Задорожний, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів області та Олег Чорноусов, голова комісії з проведення реорганізації митниці.

Володимир Задорожний, в.о.начальника ГУ Міндоходів у Полтавській обл.
"Действительно без мнения, которое вы будете освещать в прессе о работе и не только о негативах, но и о позитивах, очень много сейчас в прессе идёт негатива. Как не включишь программу, так идёт криминальная хроника. Хотелось бы, что бы было больше хорошего."
Подяками Міністра доходів і зборів з нагоди професійного свята були нагороджені 7 представників мас-медіа області та 13 журналістів районних ЗМІ.