Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Попри фінансові складнощі, всі хворі області на цукровий діабет у 2015-році були забезпечені інсуліном
58

Попри фінансові складнощі, всі хворі області на цукровий діабет у 2015-році були забезпечені інсуліном

Питання забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет за рахунок цільових видатків обласного бюджету на 2016 рік розглядалися на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров"я та соціального захисту населення. Підстав для тривоги немає, адже на сьогодні існує можливість забезпечити на Полтавщині всіх хворих на цукровий діабет, - повідомив директор Департаменту охорони здоров"я облдержадміністрації Віктор Лисак. 2015 рік в економічному плані був непростий, проте жоден діабетик на Полтавщині не залишився без життєво необхідних ліків.
Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації
"є сьогодні відповідна кількість пацієнтів, є відповідна сума коштів, вона розподіляється по квоті, орієнтовно на кожну територію. Як ми цього року у зв"язку з підняттям цін на інсулін не хватало, обласний бюджет дотував. Це нам дає можливість сьогодні оперативно реагувати на ті проблеми, які виникають на тій чи іншій території"

Щодо інших напрямків у галузі охорони здоров"я, то тут не можна виділити якусь конкретну сферу, бо охорона здоров"я багатовекторна, зазначила голова комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту обласної ради Людмила Овчаренко.

 Людмила Овчаренко, голова комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту ОР
"весь депутатський корпус облради - вн працює нате, аби покращити рівень життя нашої області для кожного району, села, ми підключаємося до кожного завдання. Оскільки ми опікуємося двома напрямками - охорони здоров"я і соц.захисту, увага буде приділена саме цим напрямкам нашої діяльності."

Питання, розглянуті на засіданні постійної комісії облради з питань охорони здоров"я та соціального захисту населення, будуть винесені на розгляд депутатів на черговій сесії обласної ради.