Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У ПНТУ пройшов 1 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН
102

У ПНТУ пройшов 1 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН

В урочистій і дружній атмосфері у великій залі Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка пройшло офіційне відкриття І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського міського відділення Малої Академії Наук. Привітав з урочистим відкриттям юних науковців Володимир Онищенко, ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка.

 Володимир Онищенко, ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка
 «Хотів би побажати і реалізувати себе, як юні науковці, особистість. Безумовно, Ви вже є переможцями, бо знаходитись у цій залі. Хотілось, щоб Ви не зупинялися на досягнутому, працювали над самовдосконаленням, досягали мети, тієї мети, задля якої Ви працюєте над собою»

На захід завітали і почесні гості-Станіслав Довгий, Президент Малої академії наук України та Віктор Грінченко, академік Національної академії наук України. Вони зазначають,- представники Полтавського відділення МАН України протягом останніх років досягають неабияких результатів. А це все завдяки викладачам, які створюють належні умови для юних науковців.


Віктор Грінченко, академік НАН України
«Створення цієї обстановки, її підтримування-величезний стимул для самостійної роботи, самоосвіти. МАН робить багато в цьому сенсі»

 Станіслав Довгий, Президент МАН України
«Полтавське відділення МАН останніми роками досягло досить відчутнії успіхів. Минулого року заняла 6 почесне місце серед 20 регіонів. Є перспектива увійти в 5. За кількістю учасників МАН Полтавська область була на 2 місці. Активність, які проводить за підтримки національного технічного університету»

Учасники кажуть,- знання та досвід, який вони отримують у МАН допоможе їм у майбутньому. Загалом, на 1 етап конкурсу-захисту свої роботи представили 420 юних науковці. Найбільше, цьогоріч було досліджень з англійської, української мови та літератури, історичного краєзнавства та інших предметів.

 Ілля Харламов, учасник I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
 «Я писав роботу з теми: «Аналіз довгобазного проїзду на базі….Це мені дало змогу зрозуміти наскільки ще не досконало зроблена сама система поворотів та настільки ще не досконало проблеми маневриності цих поїздів»


Ліза Бондар, учасниця I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
 «Тема моєї роботи-тенденції сучасної драматургії в Україні. Коли мені вчителька української літератури порадила цю тему я не здогадувалася наскільки цікаво досліджувати це.

Учасники говорять, завдяки заняттям у МАН вони не тільки отримують необхідні знання, а і можуть частіше спілкуватися з однодумцями.