Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
В Полтавському районі затримано чоловіка, який намагався викрасти газоконденсат
92

В Полтавському районі затримано чоловіка, який намагався викрасти газоконденсат

Для мешканця Полтавщини спроба заробити 500 гривень мала кримінальні наслідки. Чоловік намагався викрасти газоконденсат. До місця несанкціонованої врізки він приїхав, але, побачивши поліцейську машину, почав тікати. Однак, при спробі втечі водій автомобіля «Камаз» не впорався з керуванням, з’їхав з проїзної частини та був затриманий працівниками поліції та охоронної фірми. Під час огляду автівки була виявлена рідина, за своїми ознаками схожа на газоконденсат.

Руслан Бірюков, заступник начальника ГУНП в Полтавській області
"в результате дальнейших мероприятий было установлено место врезки, где преступники врезались в газотранспортний трубовод и оттуда уже производили кражу указанного продукта. В настоящий момент внесены ведомости в ЕРДР и проводится досудебное следствие по статье 185 «кража» ."

Як запевняє затриманий, коли йому запропонували швидко заробити 500 гривень, він і не здогадувався, що робота буде пов’язана з криміналом. А коли схаменувся, було вже запізно.

Затриманий
"ну я сказав, може я не буду, сказали: «Куди ти заднюю включаєш, де ти ще за 5 часов 500 гривень заробиш?» Я согласився, поїхав."

Зараз встановлюються всі особи, причетні до даного злочину, а також проводяться профілактичні заходи.
За фактом розпочато кримінальне провадження 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), статтею 292 (Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів). Злочин передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п"яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.