Програма «Життя міста»

У розділі: 14452 відео | АрхівRSS
Краща книга Полтавщини за цей рік
79

Краща книга Полтавщини за цей рік

Конкурс «Краща книга Полтавщини» цьогоріч провели уже вдев»яте. Традиційно щороку між собою змагаються видавництва нашої області, які подають на конкурс опубліковані книжки. Загалом, цьогоріч у конкурсі взяло участь 42 видання. Вони боролися у 6-ти номінаціях.

 Вікторія Пилипенко, заст. директора Департаменту інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю
"З 2007 року він проходить в області щороку-представлено на нашому конкурсі"

Один із переможців - комунальне видавництво «Полтавський літератор» у конкурсі бере участь не вперше. Тут видають книги різного характеру тиражем від 100 до тисячі примірників. Цьогоріч жюрі відзначило «Полтавський літератор» у кількох номінаціх. Одна із нагороджених книг - дитяча.

Анатолій Карпенко, директор комунального видавництва «Полтавський літератор»
"Книжка роси дитинства Тарасенка Володимира-повнокольорове видання для дітей/ця книжка вийшла тисячним тиражем-подарунок дітям від поета Володимира Тарасенка"

Іще один переможець - видавництво «Говоров». Жюрі його відзначило у 3 номінаціях «Краще історико-краєзнавче видання» «Краща університетська книга» та «Краща поетична збірка».
Сергій Говоров, видавництво «Камелот», «Говоров»
"Ми працюємо з гарними авторами-навчальні посібники теж робимо"

Гран-прі конкурсу отримав 9 том видання «Полтавіка. Полтавська енциклопедії «Образотворче і декоративне мистецтво». Його опублікувало видавництво «АСМІ».