Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
В області понад 40 тисяч людей хворіють на цукровий діабет,через це у Полтаві створили пацієнтську групу
66

В області понад 40 тисяч людей хворіють на цукровий діабет,через це у Полтаві створили пацієнтську групу

Інна Ковтун, понад 20 років хворіє на цукровий діабет. Жінка говорить,- грошей, яких отримує від держави не вистачає, щоб купувати інсулін самотужки. А його, не всім хворим вдається отримати безкоштовно, бо останніх півроку ситуація з ліками погіршилася. Раніше, рецепт, щоб отримати інсулін можна було взяти одразу на кілька місяців, а зараз тільки на 2 тижні. Проте, навіть якщо і пощастило одержати медикаменти, то вони можуть бути неякісними, або не кожному хворому підходять, скаржиться Інна Ковтун, а лікарі на це не звертають уваги. Як наслідок,- виникають проблеми зі здоров»ям-погіршується зір, відмовляють нирки та інше.
Інна Ковтун, ініціаторка та учасниця новоствореної пацієнтської групи
«У меня зрение на 1 глазу 10%, на другом 30% и только сейчас я поняла, в первую очередь виновата я, потому-что я с самого начала не кричала. Нужно было подойти и сказать: Вы не имеете права, Вы меня медленно убиваете. Я хотела бы поделиться этим опытом с другими людьми, чтобы они не наступали не грабли, на которые я наступила и чтобы они спасли своё будущее»

Саме тому,-розповідає жінка, вирішила з іншими небайдужими створити пацієнтську групу для хворих на цукровий діабет. На зустрічах вони будуть вирішувати спільні проблеми та підтримувати один-одного у боротьбі з недугою.
Поліна Завадська, експерт «Інституту аналітики та адвокації»
«Решение проблем социальной адаптации диабетиков, влиять на политику и местные власти в решении медико-социальных вопросов, связанными с людьми, которые болеют на сахарный диабет»

Інна Ковтун, ініціаторка та учасниця новоствореної пацієнтської групи
«Мы хотели собрать людей, которые не будут молчать, будут доказывать, что мы такие-же люди, как и все. И даже не такие, нам ещё больше нужно, чем обычным людям, нам дают вот так вот и мы так и живём»

Долучитися до групи може кожен, необхідно зателефонувати організаторам за телефоном 095-417-56-43. Експерти говорять,- щороку від діабету помирають тисячі людей, які отримували неякісне лікування. Організатори спільноти прагнуть змінити ситуацію, щоб таких випадків, у майбутньому, уникнути.