Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
Полтава залишається у сніговому колапсі.
33

Полтава залишається у сніговому колапсі.

Не зважаючи на прогнози синоптиків та постійний снігопад у місті, підготуватися завчасно до ліквідації негоди комунальники не змогли. У понеділок звечора закрадався страх а у вівторок зранку вже зрозуміли всі - Полтава зупинилася. Єдина дорога , якою курсують поодинокі авто - кільцева. Всі інші райони міста, в тому числі і околиці практично паралізовані. Зупинився транспорт, люди тисячами добиралися на роботу пішки.

"Та якщо хтось і міг собі дозволити залишитися вдома, то ті, хто очікував на швидку відчули реальну загрозу своєму здоров"ю."

Фактично у місті все перевернулося з ніг на голову, люди штовхають авто та тролейбуси, організовуються самотужки. У магазини не постачаються продукти, не вивозяться відходи, може забракнути елементарного - хліба.

Олександр Козуб - директор полтавського хлібзаводу.
"Про затримки в отриманні пенсій через завалені снігом вулиці повідомили у пенсійному фонді.
І на фоні всієї цієї картини не бракує оптимізму Олександру Мамаю, який запевняє - комунальники ефективно прибирають місто."

За даними полтавських синоптиків за 17-18 січня по Полтавській області випало від 20 до 54 -х сантиметрів опадів. Перевищення позначки 20 -говорять спеціалісти, дає право називати їх сильними. Висота снігового покрову по місту склала 44 см. Проте подібна картина для Полтави не новина - розповідають полтавські гідрометеорологи. Наступ Південних циклонів, які зумовлюють погоду і зараз, місто зазнало наприкінці грудня 2009-го- початку січня 2010 року. Сніг до півметра, зниження температури повітря, ожедиця і хуртовини - все це вже переживали полтавці...Проте - такого колапсу тоді не було - говорить колишній секретар міської ради Олександр Козуб. Двічі на день збирався штаб по ліквідації стихії. На вулиці міста виходило близько 55 одиниць комунальної снігоприбиральної техніки , а загалом більше сотні. Близько 30 одиниць техніки займалося тільки вивозом снігу з міста. Транспорт,як важко не було - не зупинявся, працювали всі установи та підприємства. Сьогодні ж - параліч - говорить Козуб ,через те що влада не думає про людей -

"Мешканці міста обурені бездіяльністю комунальників, такої ситуації у місті не пам"ятають."

Як гірко жартують мешканці міста - це не сніг на голову , це той цукор, яким Мамай посипав людей під час останніх виборів мера. Солодко.