Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Варениками, печивом та напоями частували  полтавців на ярмарку
69

Варениками, печивом та напоями частували полтавців на ярмарку

Негода та кучугури снігу не завадили проведенню ярмарку на площі Свято-Успенського собору. Щоправда, його масштаби, у порівнянні із минулими, дещо зменшилися. 19 січня полтавців частували варениками, печивом та напоями.

Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
"Ми взагалі хвилювалися, чи прйидуть люди, тому що все засипало снігом. Але, слава Богу, такий невеликий ярмарок. І ось я вийшов, маючи небагато коштів, скільки всього придбав: вареники, млинці, торт -справжнє свято сьогодні буде."

Підприємці за свій товар кошти не брали -покупці клали гроші за їжу в спеціальну скриньку. Волонтери витратять їх на потреби полтавських бійців, які зараз перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. Тим часом, кухарі ділилися власними секретами приготування смачних страв.

Ольга Стенко, продавець
"Найголовніший секрет -приготовлено від щирого серця і з душею. Ми використовуємо натуральні інгрідієнти: червоне вино, фрукти і набір спецій натуральних."

 Андрій Осадчий, волонтер
"Це наші майстрині батальйону небайдужих. Вони все роблять самі, з душею: млинці, вареники, салати, печиво -все це власноруч виготовлено нашими майстринями."

 продавець
"Сьогодні на ярмарок ми привезли капкейки, варення з яблука, кабачка, пряники, розписані вручну."
"Співчуття, допомога ближньому -це те, що повинно бути у нашому серці."

Гості ярмарку намагалися спробувати мало не всі страви. Деякі платили за них більше, ніж було оголошено. Для бійців буде не зайвим, -зауважують вони.

Наталія, волонтер
"Придбали поки що тільки глінтвейн. Я тут в якості волонтера. Вчора увесь день смажила млинці, сьогодні вони продаються, а виручені кошти підуть на потреби воїнів АТО."

Наталія Скорик, покупець
"Ми купили пряничний домік. Він оригінальний, ми любимо оригінальність і ми підтримуємо українську армію."

Волонтери розповідають -зараз солдатам, перш за все, потрібен теплий одяг та взуття. Тож, швидше за все, зібрані кошти витратять саме на це.