Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Полтава починає тонути в смітті
69

Полтава починає тонути в смітті

Полтава починає тонути в смітті. Вже протягом кількох днів не вивозять побутові відходи, тому людям доводиться складати пакунки поряд із переповненими баками. Стосується це і центру й околиці. Та якщо на Садах-1 до такого стану справ уже звикли, -бідкаються місцеві жителі, - то центр неприємно здивований.

"Жах один. Його не можна пережити. Невже оце не можна його почистити? Такого ніколи в житті не було. З дитиною гуляти і таке бачити... Мусор -це жах, жах."
"Потрібно донести до міської ради, щоб вони зайнялися цим питанням скоріше."

"Це наша мерія. Сфотографуйте і на горісполком. Хай вони дивляться. Они может не видят. Разве это хорошо?"

Подібна ситуація склалася і біля колишнього кінотеатру "Колос". Поруч -заклади громадського харчування, тому тут особливо гостро люди реагують на завали сміття.

"Це, понятно, шо плохо. Будут разноситься бактерии и запах будет неприятный."

"Это прискорбно, я вам скажу. Мало того, что снег никто не убирает, так ещё и мусор не убирают. Своими силами сбрасываемся и мусор сами вывозим."

Хвилю обурення сміттєві завали Полтави викликали і в активних користувачів соц-мереж.

Тут вже наперебій, ніби під час змагання, вони викаладють фото ситуації із сміттям біля своїх будинків у різних куточках міста.

У комунальному підприємстві КАТП-1628 пояснуюють -сьогодні цю проблему вирішити не можуть через засніжені дороги. Кучугури снігу заважають спеціальній техніці дістатися до баків та навіть хоча б доїхати до дворів. Вивезти сміття обіцяють як тільки покращаться погодні умови.