Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Незабаром у Полтаві побільшає волонтерів із надання психологічної та домедичної допомоги
57

Незабаром у Полтаві побільшає волонтерів із надання психологічної та домедичної допомоги

Другий рік поспіль у Полтаві, за підтримки Головного управління ДСНС України у Полтавській області та «Обласного молодіжного центру» обласної ради, реалізовується проект «Школа волонтерів». Цьогоріч, безкоштовні заняття розпочнуться з березня і триватимуть протягом 3 місяців. Учасником проекту може стати кожен, головне анкету подати до 23 лютого і пройти співбесіду.

Анатолій Безпалюк, директор «Обласного молодіжного центру» Полтавської обласної ради
«Ідея полягала в тому, щоб підготовити відповідальних людей, якщо вона побачила або стала свідком якоїсь надзвичайної ситуації, або людині стало погано, людина побачила, що виникла якась небезпечна ситуація, зорієнтуватися і надати домедичну допомогу, зв»язатися з спеціальним структурними підрозділами»

Загалом,-зазначають організатори,- учасників у «Школі волонтерів» буде близько 40. Вони пройдуть тренінги з теоретичної та практичної підготовки, навчаться надавати психологічну та домедичну допомогу, а також отримають необхідні знання з самооборони і військової підготовки.

Юлія Фалєєва, керівник психологічної служби ДСНС України в Полтавській обл.
«Це не будуть лекційні заняття, коли студент прийшов, почитав, забув. Це будуть практичні заняття в невеличких групах, 15-20 чоловік. Буде перемежовуватися теорія невеличка, потім групи будуть на практиці отримані знання втілювати»

Катерина Нещетна, учасниця
 «В усіх розвинених країнах волонтерство є найбільш поширеною і признаною, а в нас, нажаль, це тільки починає розвитватися, тому ми бачимо в цьому смисл нашої діяльності»

Після успішного проходження тренінгів та складання тестів учасники отримають сертифікати. Отримані знання вони продемонструють під час офіційного закриття проекту на полігонах. А набутий досвід вони зможуть застосовувати якщо раптом хтось з оточуючих потребуватиме допомоги.