Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
Літній графік роботи залізниці
274

Літній графік роботи залізниці

Літній графік руху поїздів на Південній залізниці зазнав незначних змін порівняно із минулим роком. Залізничники кажуть: розклад та кількість машин, визначені ще перед Євро-2012, є оптимальними. Втім, кілька складів усе ж таки додали, і кілька прибрали.

Ольга Дяченко
начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень
«Додалися вагони на Москву, Владивосток. Також ми додали прищепні вагони на Сімферополь. Також ми додаємо вагони по заявках груп у складі більше 30 людей.»

Потрапити до західних міст України й досі важче, ніж до інших куточків держави. Приміром, потяг Харків - Ужгород оминає Полтаву. Але на полтавській залізниці кажуть: проблему можна вирішити, якщо доїхати до столиці і вже там сісти на потрібний потяг. Майже не змінився і графік руху приміських складів. Із Південного вокзалу, як і раніше, відправляється 46 машин, із Київського - 8. Щодо розцінок на квитки, тут усе без змін як на міжміських, так і на обласних напрямках. Щоправда, змінилася процедура купівлі квитків. Тепер оформити їх у касі можна, лише вказавши ім’я та прізвище пасажира. Його впускають у вагон, якщо він пред’являє документ, що засвідчує особу - не лише паспорт, а й водійські права, студентський квиток та навіть посвідчення біженця. Особисті дані на ньому мають співпадати із даними на квитку.

Ольга Дяченко
начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень
«Якщо ви хочете попередньо замовити кілька квитків, ви можете зробити це по Інтернету без документів. А ось забрати їх із каси можна, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу.»

У дирекції залізничних перевезень пояснюють: введення таких правил - вимушений крок. Це нововведення не дає скуповувати багато квитків на популярні залізничні маршрути з метою спекуляції.