Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
Зупинка-примара
86

Зупинка-примара

Вулиця Сковороди біля Аграрної академії вкрай вузька. Пасажири скаржаться, студенти вишу паркують автомобілі по обидві сторони дороги так, що водієві автобуса неможливо під’їхати до зупинки. Деякі навіть залишають авто на майданчику зупинки, адже там немає жодних попереджувальних знаків. Часто транспорт зупиняється і висаджує пасажирів просто посеред дороги. Люди розповідають, що вони власноруч пофарбували бордюр біля зупинки , написали на майданчику «Зупинка автобуса», та навіть повісили розкрад рузу транспорту на паркані, але на це мало хто реагує.

 Ємілія Міщенко, пасажирка автобусу №15
"Этот маршрут 9 сейчас 15, как называют эго в народе маршрут пенсионеров. Конечно пожилим людям тяжело стоять , хотя бы лавочка, хотя бы примитивная была бы, потом навес какой-то в непогоду нужен. "

 Інна, пасажирка автобусу №15
"Эта остановка не оборудована знаками, нет карманчика для автобуса и машины которые приезжают в аграрную академию, они занимают это место для автобуса. "

Зазначимо, що виготовлення дорожнього знаку коштує 150-650 гривень, встановлення зупинки з навісом та лавочкою - в середньому від 10 до 20 тисяч гривень. В прес- службі міської ради нам повідомили, що міським бюджетом на 2013 рік кошти на облаштування зупинок громадського транспорту не передбачено. Але з урахуванням того що від жителів міста надходило чимало звернень міське управління ЖКГ шукає можливість залучення додаткових коштів, щоб нарешті привести до ладу запинку «Аграрна академія» .