Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
Восьме судове засідання у справі мера Харкова Геннадія Кернеса
167

Восьме судове засідання у справі мера Харкова Геннадія Кернеса

Допитали четвертого свідка по справі мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Нагадаємо їх звинувачують у викраденні та побитті двох місцевих активістів взимку 2014 року. Всього свідків понад 70. Охоронець, якого допитували цього разу, стверджує -потерпілих Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна вперше побачив безпосередньо в суді. А в день гіпотетичного нападу на них, він був поруч із Геннадєм Кернесом і нічого подібного не відбувалося.

Олександр Власенко, свідок
" я нёс службу согласно постовой ведомости по обеспечению личной безопасности Кернеса. Во время несения службы происшествий не было.
-Ви знаэте потерпилых?
-Потерпевших -нет."

А ось захист потерпілих вимагав матеріали допиту першого заступника мера Харкова Ігора Тєрєхова та колишньго начальника міської поліції Ігора Болюха, який відбувся близько двох тижнів тому. Тоді обидва потерпілих не змогли приїхати на суд.

Тетяна Зелькіна, захист потерпілих
"Ряполов і Кутятнін були відсутні на єдиному засіданні, де були допитані Болюх і Тєрєхов. І вони хочуть скористатися цим правом. Потерпілий надав довідку про те, що він був відсутнім по поважній причині."

Водночас Геннадій Кернес нагадав потерпілим, що вони обурювалися та протестували тоді, коли його захист подав подібне клопотання. Крім того, він вважає -прокурор Олександр Ганілов тисне на суд, не конкретизує питань і трактує відповіді на свій розсуд.

 Геннадій Кернес, міський голова Харкова, відповідач
"постоянно комментирует свои вопросы в той интерпритации, в которой ему выгодно. Прошу суд, чтобы прокурор более конкретизировал вопросы, в связи с тем, что свидетель является моим охранником, который охраняет мою безопасность."

Допит свідків продовжиться 8 лютого.