Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко зібрала тісне коло друзів на власному творчому вечорі
117

Заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко зібрала тісне коло друзів на власному творчому вечорі

Переповнена зала гостей зібралася у Галереї мистецтв на творчому вечорі талановитої поетеси, Заслуженої діячки мистецтв України Марії Бойко. На наше питання «До чого приурочений захід?» Марія відповідає просто і невимушено - скучила за друзями.

Марія Бойко, поетеса, Заслужений діяч мистецтв України
"От просто так не приїхали бб - у кожного справи, якісь події. А от заради концерту друзі зібралися. Ярослава Руденко, наприклад, із Києва приїхала ,щоб заспівати 2 пісні і знову в машину на Київ. "

На концерті глядачі слухали як улюблені, так і зовсім нові твори поетеси. Їх Марія пише чи не щоночі, а інколи - зізнається - і по кілька одразу. Солістка Національної філармонії України Ярослава Руденко завдячує подрузі і колезі не однією своєю піснею. Каже - спільна праця з нею суцільне задоволення.

Ярослава Руденко, солістка Національної філармонії України
"Вона дуже велика патріотка України і написала багато пісень не тільки про батьків і кохання. Багато патріотичного нахилу пісень, які я виконую в АТО і які вже стали народними. Це і «…. пісню «Пішов милий на війну» "

Кандидат медичних наук Гурам Козирев знайомий із винуватицею свята вже понад 15 років. Грузин вивчив і полюбив українську мову не без участі Марії Бойко. Каже - її творчість настільки різноманітна і захоплююча, що не поступається навіть Ліні Костенко.

Гурам Козирев , кандидат медичних наук
"Единственное я все время говорил и повторяю - Почему ее творчество всего лишь внеклассные какие-то часы? Почему не включить ее в программу школьную в нашей области, ведь мы сейчас говорим о децентрализации, так почему полтавчане не должны знать ? "

А тим часом Марія Бойко невтомно продовжує творити. Наразі в процесі вже її 11-та збірка «Які круті до щастя сходи».