Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Делегація Бельгії
77

Делегація Бельгії

Полтавська область та провінція Ено Королівства Бельгії підтримують стосунки з 2001 року. 2005 сторони вперше уклали угоду про співробітництво. Відтоді полтавці та бельгійці вже тричі продовжували її. Цього року іноземці завітали на Полтавщину, аби зробити це ще раз.

Жерар Моргат
голова депутатського корпусу провінції Ено (Бельгія)
«Мова йде про конкретизацію нашою співпраці. Між технічними університетами Кременчука та Полтави та університетом міста Монс провінції Ено буде підписано угоду - протоколи про наміри.»

Окрім співпраці у науковій сфері та обміну студентами, Полтавська область та бельгійська провінція постійно діляться культурним досвідом. Нещодавно європейці вирішили започаткувати із українцями економічні відносини. У складі делегації Ено, окрім офіційних представників, були представники крупних бельгійських фірм. Перебуваючи у Полтаві, вони провели переговори із приватними підприємцями, що працюють у нашому регіоні.

Олена Адамович
заступник голови облдержадміністрації
«Напрацьовані пропозиції у сфері сільського господарства, переробки, енергозбереження. Йшла мова про біометанізацію. Тобто це сучасні цікаві інвестиції.»

Представники обласної влади планують відповісти на цей візит за два роки. Вони вже отримали від перших осіб бельгійської провінції запрошення на культурне дійство, що пройде у духовній столиці Бельгії - місті Монс - у 2015 році.