Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Депутати Октябрської райради від БПП"Солідарність" намагаються допомогти полтавцям ліквідувати наслідки відлиги
57

Депутати Октябрської райради від БПП"Солідарність" намагаються допомогти полтавцям ліквідувати наслідки відлиги

До Дмитра Задворкіна, депутата Октябрської райради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" звертаються полтавці з різними питаннями. Серед них-просять роз"яснення щодо оформлення субсидії, змін у пенсійному законодавстів та інших.Загалом, протягом 2 тижів різного роду звернень надійшло більше 10. А нещодавно,-зазначає депутат, до нього звернулися обурені полтавці, які мешкають у будинку по вулиці Калініна. Люди скаржилися-протікає дах будівлі.

 «Звонили до міської ради, там дали відсіч. Сказали, що ми цим питанням не займаємося. Ми будемо вирішувати через Октябрську райраду, ЖЕО №2. Це дійсно питання, яке хвилює -люди вклали гроші, поставили металопластикові вікна, а воно зараз затікає, ми цим питанням уже займаємося»
«Ми проводили для наших студентів отримання субсидії, близько 1,5 тис. вже отримали»

А його однопартієць Андрій Поставний зазначає,- вирішували проблему сім»ї, в яких підростає хвора дитина. Самотужки депутати шукають гроші на реабілітацію та лікування малечі.

Андрій Поставний, депутат Октябрської районної в місті Полтаві ради ( фракція БПП "Солідарність")
 «Звернулася сім»я, у якої хворіє дитина ДЦП з проханням посприяти і лікуванні, допомогти з фінансуванням, для сім»ї це дуже дорого»

Крім того,-зазначають народні обранці вирішують проблеми, з якими зіштовхуються воїни АТО. Допомагають в реабілітації, оформленні документів та отриманні пільг. Якщо і у Вас виникли питання, чи проблеми депутати посприяють їх швидкому вирішенню. Вони чекають полтавців за адресою Першотравневий проспект, 24 у кабінеті 205 щочетверга з 15 до 17 години. Також у вас є змога зателефонувати депутатам за номерами.
095-93-14-122-Андрій Поставний
050-93-04-096-Дмитро Задворкін