Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
У міській раді облаштували місця для роботи журналістів під час пленарних засідань
77

У міській раді облаштували місця для роботи журналістів під час пленарних засідань

Сесійна зала міської ради стала комфортнішою для роботи журналістів під час пленарних засідань. Їм виділили робочі місця зі столами та розетками відразу за тими, де сидять депутати. Раніше кореспонденти працювали на останньому ряду. Його часто займали громадські активісти, тому доводилося шукати місце деінде. Це ускладнювало роботу лічильної комісії та депутатів.

Сергій Луценко, голова постійної депутатської комісії з питань регламенту
"Я розумію, що ви виконуєте свою роботу. Ми теж виконуємо свою роботу. І коли ми проводили засідання депутатської комісії, ми намагалися зробити перш за все , я вам чесно скажу, покращити умови роботи безпосередньо вам."

Загалом, кожну сесію міської ради відвідує близько 30-ти журналістів. Тому в невеликій сесійній залі забезпечити комфорт кожному майже неможливо. Але єдина вимога, яка залишається принциповою для кореспондентів -можливість вільно пересуватися приміщенням, адже на обмеженому периметрі телевізійним операторам і фотографам складно фіксувати події.

 Андрій Іванов, журналіст
"Насправді, проблема не така вже й велика -дозволити журналістам в певний період часу вільно пересуватися, а не стояти за якоюсь огороджувальною лінією. Це ж не зоопарк, а міська рада. Відповідно, рішення, які приймаються міською радою, журналісти їх доносять до громади."

Незабаром у сесійній залі для журналістів може з'явитися вай-фай. Змінить своє розташування і трибуна для тих,хто виступає.