Програма «Життя міста»

У розділі: 13832 відео | АрхівRSS
Рейтинг мера Полтави  упав
185

Рейтинг мера Полтави упав

Коментарі підбили підсумки спецпроекту "Худший отец города". Інтернет користувачі впродовж майже місяця могли дати оцінку очільнику свого міста. Олександр Мамай серед гірших посів 11 -ту сходинку. Всього в антирейтинг журналу потрапив 71 мер. В коментарях полтавці закидають нашому міському голові - бездіяльність, відсутність доріг у місті, кофішку у самому центрі, відсутність гарячої води та часті подорожі за кордон на відпочинок. Опитування з проханням дати оцінку діяльності Олександра Мамая провели і наші колеги з інтернет видання "Вполтаве.інфо". За їхніми результатами абсолютна більшість опитаних інтернет-користувачів негативно оцінила діяльність мера Полтави. Основні причини обурення до вже перелічених вище - безлад у сфері житловокомунального господарства, занедбаність міста та зіпсована архітектура.Закидають Мамаю і те що той перестав піклуватися про добробут полтавців. Ймовірно маючи на увазі припинення обіцяних акцій по роздачі продуктових пайків.
Загалом, негативно оцінили діяльність Олександра Мамая на посту мера 78% інтернет-користувачів. Позитивну оцінку очільник міста отримав лише від кількох полтавців. Прихильники мера вважають, що він виконує свої обіцянки, а місто має чистий і красивий вигляд.
Складно було оцінити діяльність мера лише 16% полтавців - повідомляє Інтернет видання Вполтаве.інфо.
Ми намагалися зв"язатися з міським головою аби він особисто прокоментував результати журналістських опитувань - та як повідомили нам у міській раді - Олександр Мамай - знову на відпочинку. І знову - як стало відомо вже з неофіційних джерел - за кордоном. Вже вкотре цьогоріч.