Програма «Життя міста»

У розділі: 14457 відео | АрхівRSS
Зайнятість населення
194

Зайнятість населення

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем - мрія кожного роботодавця. Проте сьогодні людям віком від 45 років та старшим важко на рівних конкурувати з молодю. Зазначає Катерина Клавдієва директор обласного центру зайнятості .

 Катерина Клавдієва, директор обласного центра зайнятості
"В нас на обліку перебуває 22 тисячі безробітних, старше 45 років десь порядку 20%, ця цифра коливається, десь порядку кожен 5 старше 45 років. "

Аби на рівних мати можливість працевлаштування та в рамках впровадження новацій Закону України «Про зайнятість населення» усі бажаючі старші за 45 років та мають страховий стаж не менше 15 років можуть отримати разовий ваучер для оплати навчання нової професії або підвищення кваліфікації. Для цього потрібно звернутись до центру зайнятості.

Катерина Клавдієва, директор обласного центра зайнятості
"Кожну людину зустрічає диспетчер консультант і він призначає прийом. Тобто Ви прийшли сказали я маю інформацію, що ви даєте ваучери, до кого мені підійти? Вас направлять. "

Даним ваучером не зможуть скористатись лише особи які перебувають на обліку у цетрі зайнятості, та особи які протягом останніх п’яти років здобували освіту чи перекваліфікацію за сприянням служби зайнятості. Оплата навчання здійснюється Фондом загально­обов’яз­кового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа може самостійно сплатити різницю.