Програма «Життя міста»

У розділі: 13802 відео | АрхівRSS
Доля  полтавського «Біг-Бену»
160

Доля полтавського «Біг-Бену»

Реконструкція годинника вже розпочалась, зараз ремонтують дах пожежної частини. З невідомих причин всі наші спроби отримати офіційний коментар про хід реконструкції були проігноровані тому, ми вимушені користуватися лише інформацією із сайту міської ради. З остаточною датою здачі робіт ще не визначились, назвати її не можемо іми, але чи то з кінця літа чи з початку осені «Полтавський Біг-Бен» разом із депо буде видно і в ночі та ще й з далеку, адже його планують підсвітити. Також обіцяють замінити і сам годинник, на високоточний із мелодіями, можливо буде лунати гімн Полтави. А от думки жителів міста з приводу реконструкції «Каланчі» різняться

"А вот только что опоздали на автобус , я смотрюговорю часы не работают и только поговорили ремонтируют часы, "Каланчу". Мы бы могли уже уехать. "

"Ну в принцыпи мы живём не далеко вот здесь, то это отлично, когда часы бют, всегда знаешь сколько времени"

"Ну а сколько она будет так стоять и часы не мешало бы сделать."

Не зрозумило довго зятягувався, згадаємо ту ж саму історыю з годинником який першочергово взагали не хотіли ремонтувати. Те що в судячи з інтернет видань, інформацію, те що замість дзвонів будуть дві колонки стояти не знаю хотілося б щоб були дзвони. Це булоб цікавіше та колоритніше. "

"У нас это единственные часы в городе только здесь были, я щитаю давно пора зделать ремонт, поставить точные часы."

Зауважимо, що як зазначає інтернет-видання Полтавщина на капітальний ремонт пожежного депо із годинниковою вежею планується витратити більше мільйона гривень, а ми разом з вами будемо слідкувати за ходом ремонту «Каланчі» і тим наскільки раціонально будуть витрачені бюджетні кошти.