Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Перевізникам загрожують штрафні санкції від антимонопольного комітету
43

Перевізникам загрожують штрафні санкції від антимонопольного комітету

Погляди влади і перевізників на вартість проїзду у громадському транспорті різняться. І все ж шукати згоди потрібно. І це вони робили за круглим столом , де зібрались разом із членами комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства та транспорту.

Олег Бєлоножко , голова комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту ( фракція ВО "Батьківщина")
"Запросили за ініціативою перевізників, за ініціативою громадських активістів по ситуації, що склалася. Справа втім, що антимонопольний комітет рекомендував знизити вартість перевізникам за проїзд. "

Свою рекомендацію антимонопольний комітет України обґрунтував зниженням цін на паливні матеріали. Однак підприємці обурюються - долар підскочив, обслуговування та ремонт автомобілів також здорожчало, тож дешевший газ ситуацію не рятує.

Юрій Лупаєнко , голова асоціації перевізників Полтавщини
"У нас питання тільки про те, що треба зменшити тариф…все абсолютно здорощало. "

4 гривні - це мало, а не багато - кажуть перевізники. Проведені розрахунки за 2015 рік демонструють - навіть із нинішнім тарифом вони працювали у збиток собі.

Євгеній Зайцев , керівник ТОВ «Автотранс»
"Наши доходы по автобусным перевозкам составили 5 млн 721 тис, а расходы 7 млн 737 тис. Значит мы получили убыток от нашей рамоты 1млн 515 тис.
 В итоге мы имеем по году себестоимость чистую, без амортизации 4,31. Это факт."

Олександр Русін , керівник організації учасників АТО та один з ініціаторів зборів зазначає - перш ніж надавати рекомендації необхідно провести ретельний моніторинг всіх міських маршрутів. На його переконання -зменшивши вартість проїзду для звичайних пасажирів, пільговиків просто витіснять.

Олександр Русін , керівник організації учасників АТО
" На мою думку необхідно було провести моніторинг всіх маршрутів міста Полтава. Можливо якісь маршрути будуть коштувати 3,25…4,70. Але для цього треба провести детальний аналіз, а не просто написати лист, який фактично ні до чого не забов»язує."

Спільне вирішення цього питання депутати мають знайти і представити на сесії міської ради 25 лютого, інакше перевізникам загрожують штрафні санкції від антимонопольного комітету.