Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
В Україні проходить акція, в рамках якої, небайдужі запрошують людей з особливими потребами на каву
76

В Україні проходить акція, в рамках якої, небайдужі запрошують людей з особливими потребами на каву

Переселенця з Донецька Романа Кисляка хворого на ДЦП, нещодавно офіціант одного із львівських кафе вигнав із закладу, бо чоловік здався йому підозрілим. Після інциденту всі небайдужі українці стали на захист людей з обмеженими можливостями і започаткували Всеукраїнську акцію «На каву з другом». До неї долучилися і представники Полтавської міської організації Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина».

Валерій Тесленко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»
«Ми сьогодні зустрілися з людьми з особливими потребами, пригостили їх кавою, чаєм та іншим і намагалися почути їх проблеми»
 «За цим столиком у кафе народилася прекрасна ініціатива створити спеціальну програму в Полтаві, яка сприятиме тому, аби Полтава стала комфортним містом для людей з особливими потребами це цілком реально. Я переконаний, що всі мої однопартійці підтримають цю ініативу»

Лариса Большакова, адміністратор ресторану
 «Нам дуже приємно, що така акція стартує в Полтаві з нашого закладу і ми раді, шо наш заклад стане острівцем для таких зустрічей»

А проблем,-зазначають полтавці, з якими стикаються вони щодня вистачає. Це і неналежний стан доріг та тротуарів, відсутність пандусів та інші.

Лідія Давиденко, полтавка
 «Я з 23 вересня частенько їзжу своїм ходом в центр, ну щоб доїхати до хорошої дороги до Гребінки це нада проїхати більше часу»
 «Бордюри, шо об»їхати можна, а єслі спуститься дальше, там не поїдеш, дорога стриб там дриб»

Сергій Гордієнко, полтавець
 «Я ще трохи двигаюсь без каляски, а моя дружина вже їй важче, тому пандуси, раніше не звертали уваги, а як іменно сам стикаєшся, то це вже»

Геннадій Курилко, полтавець
«Проблеми доступності, попасти в магазин дуже проблематично, перукарні дуже важко заїхати, та і в магазин попасти тоже»

Валерій Тесленко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» наголосив, відтепер люди з обмеженими можливостями зможуть представляти свої інтереси в міській раді. Тільки вони реально зможуть допомогти депутатам розробити програму, відповідно до якої покращаться умови їхнього життя.

Валерій Тесленко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»
«Ці мужні люди, з якими ми сьогодні зустрілися стануть громадськими помічниками у формуванні та реалізації цієї програми»

А зустрічі за чашкою кави з людьми з особливими потребами,-додає Валерій Тесленко, стануть традиційними.