Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
Працівники "Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів" продовжують акцію протесту
65

Працівники "Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів" продовжують акцію протесту

В Хоролі працівники молококонсервного комбінату дитячих продуктів 2 день поспіль продовжують мітингувати. 14-го березня вони на годину заблокували автошлях Київ-Харків. Вимагаючи, щоб керівництво підприємства змінило своє ставлення до працівників, в тому числі тих, які нині перебувають в зоні антитерористичної операції. Їм, жаліються люди,-не виплачують зарплату. Крім того зазначають,-шляхом юридичних махінацій активи Публічного Акціонерного Товариства перевели до Товариства з Обмеженою Відповідальністю. Таким чином, змінили юридичну адресу, а зобов»язання на себе за людей, які працювали, не взяли.

Юлія Бойко, депутат Хорольської районної ради
«Наші герої, наші захисники сьогодні залишилися уже 2 місяці не отримують гарантовану державою середньомісячну заробітну плату, яку раніше отримували і ситуація катастрофічна, що коли закінчиться строк їхньої демобілізації їм не буде куди вертатися на робочі місця і не буде за що годувати свої сім»ї. Це є надзвичайно обурливий факт»

Після першого дня акції протесту,-зазначають працівники підприємства, їх навіть не пропускають на його територію. Вони занепокоєні, що всіх мітингувальників незабаром можуть звільнити.

Віталія Назаренко, працівниця ТОВ «Хорольський Молококонсервний Комбінат Дитячих Продуктів»
 «Наші магнітні перепустки заблоковані, ми заходить на підприємство не можемо. Керівництво, яке зараз єсть воно нам нічого не обіщає. Що вони говорили вчора з людьми, вийшли на трасу Київ-Харків конкретно вони нічого не обіцяють. Фраза прозвучала така, ми вбираємо непотбних людей. Хто визначає, хто не потрібний, хто буде відповідать надалі і працювати і як це можна визначити потрібні, чи не потрібні»

Олексій Кришка, працівник ТОВ «Хорольський Молококонсервний Комбінат Дитячих Продуктів»
 «Вони не зацікавлені, шоб наше підприємство працювало. Вони зацікавлені в тому, щоб збить гроші. Наш керівник сказала-мені люди не потрібні і всьо. Це перша хвиля скорочення, через півтора місяця буде друга хвиля, а потім зроблю зарплату по 500 гривень і Ви самі розійдетеся»

Нагадаємо, під час пікетування керівники підприємства наголосили,-людей не звільняли. Діяли в межах чинного законодавства.

Юрій Лисак, генеральний директор ТОВ «Хорольський Молококонсервний Комбінат Дитячих Продуктів»
 «Ви визивали працівників і змушували писати їх заяви на звільнення. Я не мог змушувати ПАТ, я не имею отношения к ПАТу. Люди ж кажуть. Ви є правонаступником. Нет. Як підприємство у Вас опинилося, якщо Ви не є правонаступником?»

Олена Корницька, фінансовий директор ТОВ «Хорольський Молококонсервний Комбінат Дитячих Продуктів»
 «Нема 100 чоловік, сокращенія- брехня, брехня. 15 на сьогоднішній день звільнилося»

Допомоги люди вирішили просити в депутатів Полтавської обласної ради. Євгеній Холод, перший заступник голови облради зазначає,- необхідно зробити все можливе, щоб люди не залишилися без роботи, а комбінат працював і надалі.

Євгеній Холод, перш. заступник голови Полтавської обласної ради
 «У нас віджимають підприємство, у нас рейдерство процвітає, який інвестор до нас піде шось робити бачачи, що в нас коїться ніхто до нас не прийде. Бачачи, яке беззаконня в нас твориться тут. Я запрошую прокурора області, УВД області на сесію і розказати нам»

Після зустрічі з представниками підприємства в Полтаві, Євгеній Холод пообіцяв -поїде з обуреними людьми на комбінат зустрітися з керівництвом та спробувати врегулювати ситуацію.