Програма «Життя міста»

У розділі: 13845 відео | АрхівRSS
Незабаром в селищі Лісок з`являться додаткові автобуси
100

Незабаром в селищі Лісок з`являться додаткові автобуси

Мешканці селища Лісок близько двох тижнів були відірваними від цивілізації. Така ситуація трапилася,-розповідають місцеві, бо перекрили прохідну вагонного ДЕПО.Саме вона вела до всіх благ цивілізації, адже в обхід - аж надто далеко.

Олександр Ситник, мешканець селища Лісок
«З 3 березня закрили і все, йдіть куди хочете. Ну дуже далеко нам обходить 3 км так і так 3 км-це єдиний шлях до транспорту, лікарень»

А ще, скаржаться,-людей турбує проблема відсутності необхідної кількості транспорту. Марина Подріз, жителька селища Лісок виховує 3 річну Софійку та 12-річного Дениса. Жінка нарікає,- до дитячого садка та школи вранці та ввечері вона з дітьми не може вчасно потрапити.

Марина Подріз, мешканка селища Лісок
 «На уроки нам на 8 годину, але добраться нічим не можливо. В 7:30 той шо йде рейс він ніколи в нас не зупиняється. Маршрутка та шо в 8:10 нам уже не зручно. Сюди через проходну нас не пропускають, дуже велика рідкість, ходити через міст нам дуже далеко, через Клімовку путя постоянко стоять состави»

З цими проблемами люди звернулися до Володимира Корчаки, депутата Полтавської міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Він намагається їх якнайшвидше ліквідувати.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради ( фракція БПП "Солідарність")
 «В мене була проведена зустріч із керівництвом вагонного ДЕПО «Полтава» і є попередні домовленості, за яких прохідна буде відчинена для мешканців селища Лісок. Визначимо конкретні години щоби із 6 ранку до 21 вечора прохідна була відкрита»

А з транспортом,-зазначає народний обранець, також питання незабаром вирішиться. За попередніми домовленостями додаткові автобуси в населеному пункті невдовзі з»являться.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради ( фракція БПП "Солідарність")
 «На сьогоднішній день вже знайдений перевізник, проведений моніторинг, бажаний графік руху транспортного і є домовленість, що з 15 березня почне курсувати»
«Газель типу Рута і буде перевозити громадян в той час, коли потрібно громадянам»

Нагадаємо, графік особистого прийому народного обранця в селищі Лісок за адресою Харківська, 18 в перший вівторок місяця з 8 до 9 години та в Ленінській райраді з 9 до 10 години в кабінеті №206. Його телефон-050 29 40 726. Всі негаразди, які турбують людей, він не залишить без уваги.