Програма «Життя міста»

У розділі: 12060 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти і науки
35

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти і науки

Незабаром в Україні, і на Полтавщині зокрема, з’являться освітні округи. Про це йшлося на засіданні постійної депутатської комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

Сергій Шевчук, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури
«Є відповід постанова КМУ, згідно якої облдержадміністрації мають сформувати перелік округів. Ця мережа освіт округів включає не лише середню освіту, а й технік. Освіту ВНЗ 1-2 рівня акредитації, позашкільні заклади і таке інше»
Згідно з програмою опорних шкіл кожне найменше село буде мати початкову школу, по завершенню якої учні переходять до опорної школи, з належним устаткуванням кабінетів передусім фізики, хімії, біології та з належним кадровим складом, що будуть створюватися в усіх регіонах.
 Галина Власюк, в.о. директора Департамент освіти і науки ОДА
 «Департаменту освіти і науки ОДА об’єднаних територіальних громад. Результат: план створення опорних шкіл області, розробка опрацювання та затвердження матеріалів про проведення конкурс на кращий проект опорної школи»

Великої уваги на засіданні члени профільної комісії великої уваги приділили питанню «Про погодження капітальних видатків закладів галузі «Освіта» та «Культура».
 Сергій Шевчук, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури
 «Хочу нагадати, що суми були затверджені в грудні 2015 року на сесії обл. ради. Тоді була прийнята одна сума без розподілу її між об’єктами. За декілька місяців комісією було розглянуто ці об’єкти і сьогодні ми приймемо рішення скільки виділяти коштів на той, чи інший об’єкт»
На засіданні постійної депутатської комісії було розглянуто і низку інших питань, серед яких «Про роботу Полтавської обласної філармонії».