Програма «Життя міста»

У розділі: 13801 відео | АрхівRSS
Журналістів познайомили з екіпажем патрульної служби та роз`яснили специфіку роботи
75

Журналістів познайомили з екіпажем патрульної служби та роз`яснили специфіку роботи

На сьогодні у Полтаві успішно розпочали роботу 245 нових поліцейських. Їхнй обов»язок - патрулювати місто і підтримувати в ньому закон і порядок. Про особливості роботи патрульних екіпажів розповів їхній начальник Віталій Мельничук під час першої прес-конференції нової поліції.

Віталій Мельничук , т.в.о. начальника нової патрульної поліції Полтави
" патрульний автомобіль, в якому знаходяться по 2-3 патрульних завжди готові прийти на допомогу. Патрульна поліція обслуговує абсолютно всі виклики, які надходять по лінії 102. Реагують як на порушення правил дорожнього руху, так і на інші виклики - сімейні сварки, злочини, крадіжки, грабежі. Будь-який виклик - перший приїжджає поліцейський. "

Загалом по місту курсує 21 патрульний екіпаж. Поліцейські працюють у дві зміни по 12 годин. Протягом цього часу до них надходить близько сотні викликів - каже патрульний Володимир Левченко.

Володимир Левченко , патрульний поліцейський
"У нас є у службовому автомобілі планшет, на який ми отримуємо завдання від чергової частини. Отримуємо завдання, виїжджаємо на виклик. Максимально швидко реагуємо на виклик. "

Досить часто патрульні не карають, а роз»яснюють і попереджають порушників про відповідальність, адже саме це їх головне завдання - каже головний поліцейський Віталій Мельничук. Наразі, з 5 по 15 березня у місті Полтава зареєстровано понад 3152 виклики нової поліції.