Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
Програму економічного і соціального розвитку області на 2016 рік обговорили  депутати обласної ради
77

Програму економічного і соціального розвитку області на 2016 рік обговорили депутати обласної ради

Відповідно до показників державного бюджету, мінімальнана заробітна плата по всій Україні, зокрема у Полтавській області, до кінця поточного року має зрости на 12%. Про це говорили на черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
нна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації
 «У 2016 році буде збережено соціальні гарантії щодо розміру мінімальної ЗП. З 1-го січня 2016 року вона залишилася на рівні 1378 гривень. Потім вона має двічі зрости: з 1-го травня на 72 і буде становити 1450, з 1-го грудня 2016 року вона зросте на 100 гривень та становитиме 1550 гривень»

Протягом року буде діяти і низка Комплексних цільових програм спрямованих на оздоровлення населення.
Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації
«Цільова програма протидії туберкульозу, Програма реформування стоматологічної служби Полтавської області, Програма профілактики та лікуванню вірусних гепатитів та Програма протидії СНІДу на 2015-2018 роки»
 Заслухали члени комісії і пропозиції щодо внесення змін до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки, а саме виділити кошти з обласного бюджету у розмірі шість мільйонів сто тисяч для впровадження цього року оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей у санітарно-курортних закладах області та три мільйони двісті сімдесят одну тисячу гривень виділити на поліпшення матеріального становища окремих категорій громадян, які гостро потребують надання допомоги.