Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
Кожен депутат міської ради може обрати собі до 5 помічників-консультантів.
61

Кожен депутат міської ради може обрати собі до 5 помічників-консультантів.

Депутати міської ради можуть взяти собі на допомогу до 5 помічників-консультантів. Відповідне положення прийняли на останній сесії міськради, а також затвердили посвідчення для таких осіб. Про права помічника-консультанта розповіла секретар міської ради Оксана Деркач.

Оксана Деркач , секретар Полтавської міської ради
"Помічник-консультант має право з одного боку допомагати депутату, з іншого боку представляти його інтереси. "Він має право бути присутнім у міській раді, але показавши своє посвідчення. "
" Може приймати пошту, готувати виступи, організовувати різні заходи. Таким чином сприяє депутату у реалізації його повноважень"

Майя Матвєєва депутат від фракції БПП «Солідарність» переконана - плідна праця представника міської влади неможлива без компетентних консультантів. Вона у повному обсязі скористалася можливістю і обрала для себе максимальну кількість опричників. Кожен з них займається окремою галуззю в її діяльності.

Майя Матвєєва , депутат міської ради від фракції БПП «Солідарність»
"Я постаралась подобрать людей
 оперативно действующих. Ну и конечно , чтобы они были специалистами в разных…Это специальный корреспондент газеты «Крылья Украины», учасник АТО. "

Володимир Лазарєв займається пропагандою патріотичного виховання молоді, а також допомагає Майї Кадирівні з вирішенням соціально-побутових проблем мешканців Авіамістечка.

Володимир Лазарєв , помічник-консультант депутата
" Зараз постало питання в нашому Авіамістечку здійснити оновлення спортивного майданчика, щоб наші дітлахи мали змогу грати у дворовий футбол. "

Наступний помічник Матвєєвої - Ольга Головань директор правління обласної благодійної організації «Юний європеєць». Обов»язок Ольги - належне приділення уваги у місті безпритульним та домашнім тваринам.

Ольга Головань , помічник-консультант депутата
" Основной нашей работой является реализация по строительству единственного стерилизационного центра в нашем городе. "
" Мы считаем, что в городе необходимо выделить специальные места для выгула животных, создать единое цивилизованное кладбище домашних животных. "

А також служити полтавцям депутатці допомагають у фінансових питаннях - економіст з 2-ма вищими освітами Олена Стегній, у екологічних та комунальних начальник відділу Катп - 1628 Микола Костенко та юридичну підтримку надає фахівець Любов Черненко.