Програма «Життя міста»

У розділі: 14373 відео | АрхівRSS
Полтавці мітингували проти встановлення побудинкових газових лічильників.
78

Полтавці мітингували проти встановлення побудинкових газових лічильників.

22 березня полтавці мітингували проти встановлення побудинкових газових лічильників. У "Полтавгазу" вони вимагали повернутися до інвестиційної програми, яка передбачає безкоштовні поквартирні обчислювальні прилади. В іншому випадку, людям доведеться сплачувати не тільки за себе, а й за, так би мовити, свого сусіда.

"Повинно бути в кожній квартирі. А так... Користуються всі по-різному, а платити будемо всі."

"Ми протів їх. Для чого він нам нужен? Хай ставлять в кожну квартиру."
"Їх сажать нада всіх підряд. Оце і все. Інакше не зарадиш. Вже все."

Вимоги споживачів повністю підтримує Партія простих людей Сергія Капліна. Разом із людьми вони перекрили рух транспорту по вулиці Козака, де, власне, і знаходиться "Полтавгаз". Мітингувальники попереджають - від своїх вимог не відмовляться, якщо до них не дослухаються - наступного разу тут буде ще більше людей.

Сергій Каплін, народний депутат України, лідер ПП "Партія простих людей"
"Ми не збираємося тут просто мітингувати. Ми попереджаємо! Бачите, скільки вийшло людей? Це півдня роботи. Ми обійдемо разом зі своєю командою, зберемо всіх депутатів області і вони всі обійдуть кожен будинок і тут буде 2-3 тисячі чоловік!"

Встановлення загальнобудинкових лічильників суперечить Закону "Про комерційний облік газу", -пояснює депутат міськради Олександр Шамота. Тому "Полтавгазу" в будь-якому випадку доведеться повернутися до інвестиційної програми.

 Олександр Шамота, голова фракції ПП "Партія простих людей Сергія Капліна" у Полтавській міській раді,
"Є Закон України "Про комерційний облік газу". Цей Закон говорить одне -до 1 січня 2018 року надавачі послуг повинні обладнати індивідуальними газовими лічильниками кожну квартиру. Крапка. Те, що було зроблено, зараз -це геноцид полтавців, геноцид українського народу."

До мітингувальників таки вийшов голова правління "Полтавгазу" Ростислав Гринчак. Він намагався заспокоїти їх, мовляв, програму призупинено на місяць. Активісти домоглися – пообіцяв взагалі більше не встановлювати загальнобудинкові лічильники. І демонтувати їх там, де ця робота вже розпочалася. А розрахунки за спожитий газ будуть такі, як і раніше.

 Ростислав Гринчак, голова правління ПАТ "Полтавгаз"
"Повісили ящики, лічильників там немає. Ніхто вам нічого нащитувати не буде. От і все./ Ми призупинили встановлення загальнобудинкових лічильників газу і звертаємося з листомдо НКРЕЄ про відмову цього рішення і будемо займатися встановлення поквартирних лічильників"

Якщо ж «Полтавагаз» не виконає свої обіцянки і не змінить інвестиційну програму – полтавці і активісти «Партії простих людей» планують вдатися до більш рішучих дій. Не отримають квартирних лічильників - готові блокувати підприємство .