Програма «Життя міста»

У розділі: 14368 відео | АрхівRSS
До Свято-Миколаївського храму привезли мироточиву ікону Пресвятої Богородиці «Всіх Скорботних Радість».
170

До Свято-Миколаївського храму привезли мироточиву ікону Пресвятої Богородиці «Всіх Скорботних Радість».

Полтавка Марія Тищенко майже щодня ходить до Свято-Миколаївського храму. 22 березня не стало винятком. Адже саме цього дня до Полтави привезли з Ніжина мироточиву ікону Пресвятої Богородиці «Всіх Скорботних Радість».

Марія Тищенко, прихожанка
 «Бога нашого Ісуса Христа прошу, щоб допоміг. Багато всяких проблем в житті і надія, що вона допоможе нам їх позбавитися»
«Наче оздоровлююсь, освіжаюсь, підноситься в мене дух, бо вже сили кидають»

Чудотворна ікона,-зазначають священнослужителі, має свою історію. Мироточити вона почала не одразу. До 2003 року зберігалася в монахині Маргарити з Києва. Вона хотіла, щоб після смерті всі її ікони роздали віруючим. Прохання виконали і ікону відвезли в село Каблуки поблизу Ніжина і віддали її прихожанці Марії.

протоієрей Олександр Дедюхін, настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ КП
 «Вона знаходилась в неї вдома. Ікона сама по собі звичайна літографія, художньої цінності вона в собі не уявляє»
 «Через певний час вона почала проявлятися масло. жінка її принесла в Собор всіх Святих в Ніжині»

На цій іконі Матір Божа зображена на весь зріст, свій погляд і пречисті руки направляє до всіх людей, які плачуть і ридають у своєму горі. В Свято-Миколаївському храмі щодня о 17:30 з 22 по 25 березня відбуватиметься молебінь до Богородиці перед чудотворним образом.

протоієрей Олександр Дедюхін, настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ КП
 «Звертаємося до Бога, Богородиці і просимо, щоб Вони нам допомогли. Все, що ми маємо на серці, маємо звертатися до Бога, бо Бог, як люблячий батько відповідає на кожне наше прохання. Зараз треба просити в першу чергу перемоги для всієї нашої країни»
«В Полтаві відбувається люди приходять з року в рік і свідчать про зцілення, які відбуваються і свідчать про допомогу»

А 27 березня після Божественної літургії від Свято-Миколаївської церкви відбудеться Хресна хода з чудотворною іконою до Свято-Успенського собору. Після молебнів святий образ відвезуть у Ніжин.