Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
Таксисти всього світу відзначають своє професійне свято
41

Таксисти всього світу відзначають своє професійне свято

22 березня своє професійне свято відзначають таксисти - люди, до яких ми часто звертаємося за послугою, коли запізнилися на останній автобус, чи просто швидко треба дістатися в потрібне місце. Сьогодні дуже важко уявити наше життя без служб таксі, так само, як і без Інтернету, чи мобільного зв’язку. І хоча вартість проїзду в індивідуальній машині значно відрізняється від ціни квитка в громадському транспорті, приємно усвідомлювати, що в разі необхідності послугами індивідуальних перевезень можна скористатися за будь-яких умов та в будь який час доби - зазначають полтавці.

«Зараз без таксі нікуди. Якщо, наприклад, в лікарню треба, то швидку довго чекати»
 «На таксі зручно після роботи їхати, якщо працюєш довго»

«Таксі звісно добре, адже люди завжди можуть переміститися коли та куди угодно»
 «Коли кудись увечері йдеш і маршрутки не ходять – таксі зручна річ»
 «Чи уявляєте ви своє життя без послуг таксі сьогодні? – Так, бо є інші види транспорту, але таксі – це також добре»
«Не їжджу, так що представляю»
 «Уявляю, бо таксі не є обов’язковим видом транспорту, громадським можна скористатися»  «Пізно ввечері можливо скористатися таксі»

На сьогоднішні каталог полтавських таксі налічує близько п’ятдесяти різноманітних служб. Щороку ця кількість змінюється:з" являються нові служби, яким потрібно доводити свою конкурентоспроможність, а служби таксі, які не користуються популярністю у полтавців, або ж не виправдали їхніх сподівань назавжди припиняють свою роботу.
Щоб зарекомендувати себе і завоювати довіру клієнта - говорять фахівці, треба бути помічником і опорою в питаннях перевезень, довівши свою надійність та порядність. Важливо мати автопарк, який би задовольняв потреби мешканців міста. І бажано не лише з легкових автомобілів, а й вантажних.
 Володимир Вивір, власник служби таксі "Зебра", м. Полтава, номера телефонів: 600-600, 611-611
«Это хорошие машины, современные с хорошими водителями. Мы отличаемся быстрой подачей и низкой ценой»"Пользуясь случаем... высоких тарифов"