Програма «Життя міста»

У розділі: 14371 відео | АрхівRSS
На підприємстві «Полтавафарм» не вщухають пристрасті навколо директорського крісла
135

На підприємстві «Полтавафарм» не вщухають пристрасті навколо директорського крісла

Вільно проїхати автошляхом «Київ-Харків-Довжанський» в останній тиждень вдається рідко. Його перекривають працівники Комунального Підприємства "Полтавафарм" не задоволені призначенням нового тимчасового керівника з Києва Дмитра Майбороди. Цю посаду з 4 березня йому доручили обійняти представники Полтавської обласної ради. Крім того,-на підприємство громадські активісти та працівники не пустили і робочу групу сформовану облрадою, для перевірки документів «Полтавафарму». Вони вважають,-не допуск до перевірки може свідчити, що в організації діють корупційні схеми за участі керівників структурних підрозділів та головного бухгалтера.

Дмитро Майборода, в.о. директора КП «Полтавафарм»
 «Завчасно не розраховуються протягом 15 календарних днів з головним підприємством, не беруть товар 50% повинні брати за наказами попереднього керівництва, всі ці накази були підписані до мого приходу. Я вважаю, потрібно робити розслідування щодо головного бухгалтера, керівників структурних підрозділів»

Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради
«Деяка невелика група осіб вони просто загарбали, незаконно приватизували це підприємство, вони його вважають своїм власним бізнесом, вони нічого не хочуть робити, змінювати. Не хочуть ставити систему єдиного обліку, не хочуть працювати через єдиний склад, не хочуть робити систему Prozorro, не хочуть бачити людину поза системи для керівництва цієї установи»
 «Це повна маячня і дурня, якщо ми залишимо підприємство в цьому стані через рік його взагалі не буде»

Яна Крайняй, головний бухгалтер підприємства зазначає,-про корупцію на підприємстві не може йти мови. А не з»являються люди на роботу, бо впевнені, необхідно обрати якнайшвидше нового керівника саме з підприємства . Робітники підприємства просять допомогти вирішити це питання керівництво держави.

Яна Крайняй, головний бухгалтер КП «Полтавафарм»
 «Ми пишемо, чому не виконуєм, згідно 60 статті Конституції України, ніхто не в праві зобов»язувати виконувати злочинні накази.»
«862 представники підписані всі і вся Полтавська область направила телефонограму Президенту, що в Полтавській області порушується Конституція України»

Працівники підприємства сподіваються, якщо на обласному рівні це питання мирним шляхом не вирішується і вони змушені мітингувати, то Президент врегулює нагальну проблему і «Полтавафарм» очолить гідна людина.